Reklama

Reklama

Śledztwo w sprawie śmierci Matta Robertsa. Aresztowano jego lekarza

Jak poinformował serwis TMZ, doktor Richard Snellgrove, który leczył również gitarzystę Matta Robertsa, związanego w przeszłości z 3 Doors Down, został aresztowany przez policję.

Matt Roberts (po lewej) zmarł 20 sierpnia

Richard Snellgrove został aresztowany pod zarzutem dystrybucji nielegalnych substancji. Lekarz miał przepisać pięć rzekomo dozwolonych leków pod różnymi nazwami.

Ojciec Robertsa, Darrell, przyznał, że w ostatnim czasie jego syn cierpiał na lęki i walczył z uzależnieniem od leków na receptę.  

"Wiem, że był uzależniony od leków. Skarżył się na poważne stany lękowe. To dziwne, ale nigdy nie lubił tłumów i miejsc, których nie znał z dzieciństwa lub młodości. Matt radził sobie z tymi problemami właśnie w taki sposób i często o tym ze mną rozmawiał" - mówił Darrell Roberts w rozmowie z CNN.

Reklama

Były gitarzysta 3 Doors Down został znaleziony martwy w pokoju hotelowym w sobotę (20 sierpnia). Według relacji ojca muzyka, w sobotę jego syn pojawił się w Wisconsin, gdzie miał uczestniczyć w koncercie charytatywnym. Darrell ostatni raz Matta widział o 1 w nocy, zaraz po zakończeniu próby. Osiem godzin później został obudzony przez detektywów, którzy poinformowali go, że jego syn nie żyje.

Matt Roberts urodził się 10 stycznia 1978 roku. W 1996 roku wraz z Bradem Arnoldem i Toddem Harrellem założył rockowy zespół 3 Doors Down. Pierwszy album ukazał się w 2000 roku, a promował go bardzo dobrze przyjęty singel "Kryptonite". Płyta sprzedała się w 6 milionach egzemplarzy i sprawiła, że o zespole zrobiło się głośno na całym świecie. Kolejne albumy formacji "Away From The Sun" oraz "Seventeen Days" również cieszyły się sporą popularnością. Łącznie z Robertsem formacja wydała pięć płyt, ostatnia "Time of My Life" ukazała się w 2011 roku. Muzyk odszedł z zespołu w 2012 roku.

Sprawdź tekst utworu "Kryptonite" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: 3 Doors Down

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje