Reklama

Śledztwo w sprawie śmierci Matta Robertsa. Aresztowano jego lekarza

Jak poinformował serwis TMZ, doktor Richard Snellgrove, który leczył również gitarzystę Matta Robertsa, związanego w przeszłości z 3 Doors Down, został aresztowany przez policję.

Jak poinformował serwis TMZ, doktor Richard Snellgrove, który leczył również gitarzystę Matta Robertsa, związanego w przeszłości z 3 Doors Down, został aresztowany przez policję.
Matt Roberts (po lewej) zmarł 20 sierpnia /Vince Bucci /Getty Images

Richard Snellgrove został aresztowany pod zarzutem dystrybucji nielegalnych substancji. Lekarz miał przepisać pięć rzekomo dozwolonych leków pod różnymi nazwami.

Ojciec Robertsa, Darrell, przyznał, że w ostatnim czasie jego syn cierpiał na lęki i walczył z uzależnieniem od leków na receptę.  

"Wiem, że był uzależniony od leków. Skarżył się na poważne stany lękowe. To dziwne, ale nigdy nie lubił tłumów i miejsc, których nie znał z dzieciństwa lub młodości. Matt radził sobie z tymi problemami właśnie w taki sposób i często o tym ze mną rozmawiał" - mówił Darrell Roberts w rozmowie z CNN.

Reklama

Były gitarzysta 3 Doors Down został znaleziony martwy w pokoju hotelowym w sobotę (20 sierpnia). Według relacji ojca muzyka, w sobotę jego syn pojawił się w Wisconsin, gdzie miał uczestniczyć w koncercie charytatywnym. Darrell ostatni raz Matta widział o 1 w nocy, zaraz po zakończeniu próby. Osiem godzin później został obudzony przez detektywów, którzy poinformowali go, że jego syn nie żyje.

Matt Roberts urodził się 10 stycznia 1978 roku. W 1996 roku wraz z Bradem Arnoldem i Toddem Harrellem założył rockowy zespół 3 Doors Down. Pierwszy album ukazał się w 2000 roku, a promował go bardzo dobrze przyjęty singel "Kryptonite". Płyta sprzedała się w 6 milionach egzemplarzy i sprawiła, że o zespole zrobiło się głośno na całym świecie. Kolejne albumy formacji "Away From The Sun" oraz "Seventeen Days" również cieszyły się sporą popularnością. Łącznie z Robertsem formacja wydała pięć płyt, ostatnia "Time of My Life" ukazała się w 2011 roku. Muzyk odszedł z zespołu w 2012 roku.

Sprawdź tekst utworu "Kryptonite" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: 3 Doors Down

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama