Reklama

Sławomir i Kajra wyginają śmiało ciało. Koncert "Fundacja Polsat 25 lat. Jesteśmy dla dzieci" [PROGRAM, TRANSMISJA, KTO WYSTĄPI]

Już w niedzielę na rynku w Rybniku odbędzie się specjalny koncert z okazji 25-lecia Fundacji Polsat. Najpopularniejsze gwiazdy - w tym m.in. Sławomir, Michał Szpak, Cleo, Roksana Węgiel, Viki Gabor i Dawid Kwiatkowski - przypomną znane piosenki dla dzieci, a także swoje wielkie przeboje. Ujawniamy niektóre utwory, które widzowie usłyszą ze sceny.

Już w niedzielę na rynku w Rybniku odbędzie się specjalny koncert z okazji 25-lecia Fundacji Polsat. Najpopularniejsze gwiazdy - w tym m.in. Sławomir, Michał Szpak, Cleo, Roksana Węgiel, Viki Gabor i Dawid Kwiatkowski - przypomną znane piosenki dla dzieci, a także swoje wielkie przeboje. Ujawniamy niektóre utwory, które widzowie usłyszą ze sceny.
Kajra i Sławomir na parkiecie w programie "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami" /AKPA

Koncert "Fundacja Polsat 25 lat. Jesteśmy dla dzieci" odbędzie się w niedzielę na placu w Rybniku.

"Co roku organizujemy wyjątkowe koncerty, na których bawią się całe rodziny, przy piosenkach artystów, kochanych przez dzieci i przez rodziców" - zapowiada dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew.

Popularne piosenki wykonają m.in. Michał Szpak, Sławomir, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Enej, Grubson, Natalia Nykiel, Kasia Mosek, Grott Orkiestra, Antek Smykiewicz i Sound'n'Grace.

Reklama

W Rybniku usłyszymy m.in. takie piosenki, jak "Pół kroku stąd" z filmu "Vaiana" w wykonaniu Natalii Nykiel i "Ty druha we mnie masz" z "Toy Story" (Antek Smykiewicz). Grupa Enej przypomni utwór "Kundel Bury", a Roksana Węgiel zaśpiewa przebój "Tajemnice", który promował nową wersję filmu "Tajemniczy ogród".

Z kolei znany z wielkiego hitu "Miłość w Zakopanem" Sławomir sięgnie po przebój "Wyginam śmiało ciało" z animacji "Madagaskar". W polskiej wersji językowej za brawurowe wykonanie odpowiada Jarosław Boberek, który w filmie mówił głosem Króla Juliana. Autorem polskiego tekstu jest Marek Robaczewski, a w oryginale piosenka nosi tytuł "I Like To Move It" i w 1994 r. była przebojem amerykańskiego duetu z nurtu dance/house - Reel 2 Real.

Kajra w programie "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami"

Dodajmy, że Sławomir i towarzysząca mu na scenie żona Magdalena "Kajra" Kajrowicz mają doświadczenie w "wyginaniu ciała". Gwiazdor rock polo jesienią 2016 r. wziął udział w programie "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami" - zajął wówczas 7. miejsce w parze z Magdaleną Molędą. Co jakiś czas pojawiały się pogłoski, że w kolejnych odsłonach może pojawić się Kajra, choć ta sama wielokrotnie zaprzeczała.

Ostatecznie Kajra przyjęła propozycję od Polsatu i od września możemy ją oglądać na ekranach telewizorów. Na parkiecie towarzyszy jej Rafał Maserak, który ma na koncie wygrane w parze z Anną Muchą (2009) i Julią Kamińską (2010). W ostatniej odsłonie (wiosna-jesień 2020) Maserak był czwarty z wokalistką Sylwią Lipką.

Sławomir wspiera Kajrę w programie, ostatnio pojawił się na parkiecie z bukietem kwiatów dla swojej żony.

Kim jest Sławomir?

Sławomir to wokalista znany między innymi z wielkiego przeboju "Miłość w Zakopanem" (sprawdź!). To właśnie dzięki temu utworowi z 2017 r. zdobył wielką popularność. Do tej pory to najpopularniejszy polski teledysk w serwisie YouTube - ma ponad 234 mln odsłon.

Przypomnijmy, że "gwiazda rock polo" to muzyczna odsłona aktora Sławomira Zapały, który w dorobku ma role w m.in. serialach "Blondynka", "Hotel 52", "Piąty stadion" "Prosto w serce".

Od razu podbił serca fanów charakterystycznym wyglądem - wąs, zaczeska na głowie czy bujne owłosienie na klacie, oprócz tego Volkswagen Golf 3, a także powiedzonka "Cześć tu Sławomir" i "czuć piniądz". U jego boku pojawiła się też od razu żona Kajra (Magdalena Kajrowicz).

Sławomir i Kajra - historia wielkiej miłości

Kajra wyszła za Sławomira w 2011 r., kiedy to oboje byli początkującymi aktorami. Sławomir w 2006 r. ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, a rok później mury tej uczelni opuściła Kajra.

W rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo" Kajra opowiedziała, że swojego przyszłego męża poznała w Stanach Zjednoczonych. "Pracowałam tam jako kelnerka. Gdy Sławomir pierwszy raz mnie zobaczył, nie wiedział, że jestem Polką i zaczął mówić do mnie po hiszpańsku" - mówiła Magdalena Kajrowicz. Dodała również, że Sławomir za zamówione pierogi zapłacił swoją całą tygodniówką. Później przychodził do baru, aby prosić o jedzenie, ponieważ nie miał już pieniędzy.

Kajra jeszcze podczas studiów wystąpiła w filmowych produkcjach Agnieszki Holland, Janusza Majewskiego i Michała Kwiecińskiego. Ma w dorobku epizodyczne role w takich serialach, jak m.in. "M jak miłość", "Na krawędzi", "Blondynka", "Ojciec Mateusz", "Prawo Agaty", "Komisarz Alex", "Chichot losu" i "Przyjaciółki".

"Mam to szczęście, że Magda jest piękna i chcę być z nią do końca życia! Modliłem się o dobrą żonę i sobie to wymodliłem, Kajra się nie modliła i ma co ma, czyli mnie" - podkreślał wielokrotnie Sławomir.

W kwietniu 2017 r. wypuścił debiutancki album zatytułowany przewrotnie "The Greatest Hits" promowany singlami "Megiera", "Ni mom hektara", "Aneta", "Miłość w Zakopanem" i "Ty mała znów zarosłaś". Płyta uzyskała status poczwórnej platyny za sprzedaż ponad 120 tys. sztuk.

Sławomir i nowa płyta "The Best of"

W październiku 2020 r. do sprzedaży trafił drugi album Sławomira, zatytułowany również przewrotnie "The Best of". Z tego wydawnictwa pochodzą przeboje "Weekendowy korsarz", "Weselny pyton" (w klipie - zobacz! - Kajra bierze ślub z prezenterem Polsatu Krzysztofem Ibiszem), "Totalny Love", "Będę z nią" (gościnnie na akordeonie Marcin Wyrostek) i "All Inclusive".

Jednym z ostatnich singli był utwór "Boli d*pa" (sprawdź!). "Uwaga klip zawiera słowa niecenzuralne" - ostrzegają na samym początku Sławomir i Kajra. "To nasza ulubiona piosenka z nowej płyty" - dodaje małżeństwo.

Koncert "Fundacja Polsat 25 lat. Jesteśmy dla dzieci" - gdzie oglądać?

Koncert z okazji 25-lecia Fundacji Polsat zadedykowany jest rodzicom, którzy z poświęceniem zajmują się swoimi chorymi dziećmi i z całych sił walczą o ich zdrowie i życie.

Fundacja Polsat powstała, by dofinansowywać leczenie i rehabilitację dzieci. Instytucja ta remontuje także oddziały dziecięce i kupuje nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała ponad 262 miliony złotych.

"W tym roku ruszyliśmy z pionierskim projektem 'Verano dla dzieci'. Jego celem jest pomoc dzieciom z przewlekłymi chorobami układu oddechowego powstałymi w skutek zanieczyszczonego powietrza i smogu. W ramach projektu zorganizowane będą cztery turnusy rehabilitacyjne w Kołobrzegu" - powiedziała przewodnicząca rady Fundacji Małgorzata Nawrocka.

Koncert zostanie pokazany 12 września o godz. 15:40 w telewizji Polsat.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sławomir Zapała | koncert Polsatu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy