Sinead O'Connor ruszy w trasę jako Magda Davitt

Irlandzka piosenkarka ogłosiła, że kwietniu tego roku rozpocznie się jej trasa koncertowa. Wokalistka będzie występować pod zmienionym imieniem i nazwiskiem jako Magda Davitt.

Sinead O'Connor wraca do koncertowania

Na razie fani Sinead O’Connor poznali dwie daty na trasie wokalistki. 24 kwietnia wystąpi w Portsmouth w stanie New Hampshire, a dzień później w Northampton w Massachusetts. Daty kolejnych występów mają pojawić się wkrótce.

Reklama

Warto dodać, że będą to pierwsze występy wokalistki w Stanach Zjednoczonych od czterech lat.  

Koncerty będą sygnowane nowym imieniem i nazwiskiem Irlandki. Przypomnijmy, że pierwszy raz O'Connor jako Magda Davitt przedstawiła się zeszłej jesieni w programie Dr. Phila. Wtedy wokalistka tłumaczyła, że w ten sposób chce wyzwolić się od klątwy jej rodziców.

Zmianę tłumaczyła także na Facebooku. "Sinead jest martwa. Narodziła się nowa osoba. Nie chcę już tego patriarchalnego nazwiska. Wybrane przeze mnie imię jest piękne i nazwisko jest piękne i bardziej do mnie pasuje" - pisała.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku wokalistka przeszła poważne załamanie nerwowe oraz miała myśli samobójcze.

"Ludzie cierpiący na choroby psychiczne są najbardziej bezbronnymi ludźmi na Ziemi. Musicie się nami opiekować. Nie jesteśmy tacy jak wszyscy" - mówiła.

"W moim życiu nie ma nikogo poza moim lekarzem, psychiatrą, który jest najcudowniejszym człowiekiem na świecie i mówi mi, że jestem jego bohaterką. To jedyna rzecz, która trzyma mnie przy życiu" - dodawała w specjalnym nagraniu.

O’Connor była także pierwszym gościem we wspomnianym programie Dr. Phila. W nim opowiedziała m.in. o tym, jak jej matka się nad nią znęcała i wykorzystywała seksualnie.

"Była osobą, która z uśmiechem delektowała się torturowaniem" - opowiadała Sinead O'Connor.

Dowiedz się więcej na temat: Sinead O'Connor

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje