Reklama

Sebastian Bach wraca do aktorstwa

W postać Reapera, w prezentowanej przez stację VH-1 w ramach serii "Strange Frequency" opowieści "Don't Play The Reaper", wcieli się Sebastian Bach, były wokalista Skid Row, a także aktor. Piosenkarz jest bardzo podekscytowany perspektywą powrotu do aktorstwa, w którym to zawodzie odnotował już pewne sukcesy.

Jak wspominaliśmy kilka miesięcy temu, Sebastian został wybrany przez publiczność w głosowaniu internetowym "najlepszym aktorem zastępującym", za swoją kreację w musicalu "Jeckyll & Hyde". Teraz czeka go kolejne aktorskie wyzwanie.

Reklama

"Jestem jedną z dwóch gwiazd epizodu. Nie uwierzycie, jak zobaczycie jak wyglądam i gram. Spędzałem trzy godziny każdego dnia na charakteryzacji, aby zmienić się w Reapera, którego nazywają również Death. Rezultatem jest obrzydliwy, chory wygląd. Zobaczycie, że wam się spodoba. Nie mogę się doczekać emisji, która nastąpi na przełomie lata i jesieni przyszłego roku" - poinformował Sebastian Bach.

Dodajmy, że w filmie były wokalista Skid Row również śpiewa.

Oprócz aktorstwa Sebastian planuje również nagranie autorskiej piosenki dedykowanej ofiarom zamachów terrorystycznych w Nowym Jorku i Waszyngtonie. Co więcej, ma już ona tytuł - "The Dream Is In You" - a dochód z jej sprzedaży trafi do dzieci policjantów i strażaków, którzy zginęli podczas akcji ratunkowej.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Skid Row | Play | wokalista | wraca | Sebastian Bach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje