Reklama

Reklama

Sara James o "postarzaniu się" młodych dziewcząt. "Odłożyć na bok dzieciństwo"

W ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego pojawiła się Sara James. Młodziutka wokalistka została zapytana, dlaczego młode dziewczynki lubią kreować się na starsze niż są. Jej dojrzała i przemyślana odpowiedź mogła zaskoczyć!

W ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego pojawiła się Sara James. Młodziutka wokalistka została zapytana, dlaczego młode dziewczynki lubią kreować się na starsze niż są. Jej dojrzała i przemyślana odpowiedź mogła zaskoczyć!
Sara James wyznała Kubie Wojewódzkiemu co sądzi o postarzaniu się przez młode piosenkarki /Adam Czerneńko/East News; Lukasz Dejnarowicz / Forum /FORUM/ East News

Sara James dała się poznać publiczności dzięki udziałowi w programie "The Voice Kids". Po wielkim triumfie reprezentowała Polskę na konkursie Eurowizji Junior w 2021 roku.

We wrześniu tego roku wystąpiła w finale amerykańskiego "Mam talent", a od początku uważano ją za faworytkę do zajęcia miejsca na podium. 14-latka wykonała utwór Kate Bush "Running Up That Hill" (zobacz!) - utwór z 1985 roku, który teraz ponownie bije rekordy popularności za sprawą czwartego sezonu "Stranger Things".

Reklama

Występ Sary zachwycił jurorów i widzów, którzy nagrodzili ją owacją na stojąco.

"Występy twoich poprzedników były bardzo dobre. Potem wychodzisz ty, 14-latka z Polski i rozwalasz jedną z najbardziej kultowych piosenek na świecie. To wyjątkowy wieczór z tobą i po prostu dajesz sobie szansę" - stwierdził Simon Cowell.

Ostatecznie jednak widzowie nie postawili na wokalistkę i ta zajęła miejsce poza podium talent show. Mimo to jej występy przysporzyły Sarze popularności na całym świecie. Show wygrała taneczna grupa Mayyas z Libanu.

Sara James u Wojewódzkiego. "Odłożyć na bok dzieciństwo"

Ostatnio Sara była gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Mająca bardzo dobrą passę wokalistka została zapytana przez prowadzącego, dlaczego jej zdaniem młode artystki jak Roxie Węgiel chcą tak bardzo szybko "wyzbyć się" młodości. W zamyśle chodziło mu o celowe postarzanie się. 

Sara James wybrnęła z pytania w dość inteligentny sposób rozdzielając dojrzałość od "robienia z siebie starszej. "Powiem szczerze, że to jest tak... Dojrzałość a robienie z siebie nie wiadomo jakiej starszej to też są dwie inne rzeczy. Bo to, że ja jestem dojrzała na swój wiek, tak mówią... Po pierwsze geny, bo prawda jest też taka, że ja tak miałam zawsze" - stwierdziła.

"Nie ważne czy ja mam makijaż, czy nie mam makijażu to zawsze wyglądam na starszą niż jestem" - opowiadała o sobie 14-letnia piosenkarka.

Sara rozróżnia jednak dojrzałość, a udawanie dorosłości. Choć każdy powinien mieć na to czas, to Sara, która pnie się po szczeblach kariery i rozpoznawalności pogodziła się z faktem, że musi szybciej dojrzeć.

"Nie mylmy dojrzałości z tym, żeby robić z siebie bardzo dorosłe. W show-biznesie wiadomo, że jak większość ludzi, których widzę to są dorośli ludzie, więc ja też się uczę codziennie nowych rzeczy i wiadomo, że gdzieś tam muszę być szybciej dojrzalsza i muszę trochę tam odłożyć na bok dzieciństwo, ale akceptuję to" - zakończyła.

Sara James była prześladowana przez kolor skóry? "Bezsensowna nienawiść"

W tym samym odcinku piosenkarka wyjawiła, że wraz z rosnącą popularnością, pojawia się także coraz więcej hejtu wobec niej.

"Ludzie zaczynają być zazdrośni... Pojawia się bezsensowna nienawiść. Nie rozumiem tego, bo nie jestem taką osobą wobec innych. Dopóki nie znam tej osoby, to jej nie oceniam. To nie jest spoko i nigdy nie było" - przyznała Sara James.

Kuba Wojewódzki zapytał, czy Sara czuła się prześladowana w szkole z powodu koloru swojej skóry.

"Miałam problemy i to nie raz. Szczególnie jak zmieniłam szkołę, też mniej więcej trochę przez to" - wyznała finalistka amerykańskiej wersji "Mam Talent".

Wojewódzki wyraźnie niedowierzał. 14-latka dodała, że stara się tym nie przejmować i być z siebie dumna.

"Powinniśmy cieszyć się z tego, kim jesteśmy" - powiedziała.

Czytaj także: Co dalej z karierą Sary James w USA po "Mam talent"? Uchyliła rąbka tajemnicy!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama