Reklama

Reklama

Samantha Fox wzięła ślub. Jej wybranka jest o 8 lat młodsza

Według doniesień brytyjskich plotkarskich mediów, gwiazda lat 80. Samantha Fox poprosiła o rękę swoją wybrankę, Norweżkę Lindę Olsen.

Według doniesień brytyjskich plotkarskich mediów, gwiazda lat 80. Samantha Fox poprosiła o rękę swoją wybrankę, Norweżkę Lindę Olsen.
Samantha Fox podczas ślubu z Lindą Olsen /Keith Curtis /Getty Images

Data ślubu Samanthy Fox była przesuwana ze względu na pandemię koronawirusa. Ceremonię ostatecznie udało się zorganizować w czerwcu 2022 roku. Odbyła się w Epping Forest. Na uroczystości pojawili się zaproszeni przez gwiazdę fotografowie mediów. O ślubie gwiazda lat 80. informowała też regularnie w mediach społecznościowych.

Para młoda na ślub przyjechała przyozdobioną, białą taksówką. Fox na ceremonii pojawiła się w sukni z białym welonem, ale podkreślającym również jej dekolt i brokatowych butach.

Historia związku Samanty Fox i Lindy Olsen

Przypomnijmy, że Samantha Fox poprosiła o rękę swoją partnerkę, Norweżkę Lindę Olsen, wiosną 2020 roku. "Sam i Linda są razem szczęśliwe i chcą być ze sobą razem do końca życia" - donosił tabloid "The Sun".

Reklama

Fox i Olsen spotykały się ze sobą od 2016 roku. Rok wcześniej wokalistka pożegnała Myrę Stratton, swoją wieloletnią partnerkę i menedżerkę, która zmarła na raka. W 2018 roku Fox oficjalnie potwierdziła, że jest zakochana w młodszej o osiem lat Norweżce.

Samanta Fox: Od modelki topless do gwiazdy pop

53-letnia obecnie Fox zaczynała karierę jako modelka topless w brytyjskiej gazecie "The Daily Sun". Dzięki zdobytej wówczas popularności (po latach wybrano ją "dziewczyną ze strony 3 wszech czasów") mogła podpisać kontrakt z wytwórnią muzyczną. Wokalistce udało się umieścić trzy single w Top 10 brytyjskiej listy przebojów: "Touch Me (I Want Your Body)", "Do Ya, Do Ya (Wanna Please Me)" oraz "Nothing's Gonna Stop Me Now".

Popularnością cieszyły się jej trzy pierwsze płyty z lat 80., w kolejnych dekadach jednak zupełnie przepadła - w sumie wydała jeszcze cztery studyjne albumy, które przeszły bez echa. Od czasu do czasu pojawiała się na koncertach wraz z innymi przebrzmiałymi gwiazdami lat 80. (np. podczas Sopot Festival 2008).

Pogłoski o homoseksualnej orientacji Samanthy Fox zaczęły pojawiać się pod koniec lat 90. (wcześniej wokalistka związana była z m.in. Paulem Stanleyem z grupy Kiss). Wówczas Fox mieszkała pod jednym dachem z Cris Bonacci, byłą gitarzystką zespołu Girlschool.

W 2003 roku brytyjska wokalistka potwierdziła, że jest w związku z kobietą. "Spałam z innymi kobietami, ale nie byłam zakochana przed poznaniem Myry Stratton. Ludzie mówią, że jestem homoseksualistką... Ja nie wiem, kim jestem. Wiem jedynie, że kocham Myrę. Chciałabym spędzić z nią resztę życia" - mówiła w jednym z wywiadów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL