Reklama

Reklama

Rudimental: Mamy jeden cel - robić dobrą muzykę

Członkowie brytyjskiej grupy Rudimental opowiedzieli w wywiadzie o wzajemnych relacjach, wyjaśnili, dlaczego ludzie uważają ich za spokojnych oraz zdradzili, jakie szalone rzeczy robią podczas tras koncertowych.

Rudimental obecnie promuje swoją drugą płytę

"Myślę, że nie pozabijaliśmy się, bo znamy się od dzieciństwa. Ufamy sobie i mamy jeden cel - robić dobrą muzykę. A najlepsza muzyka, jaką udało nam się zrobić, była dziełem całej grupy" - mówili członkowie Rudimental.

"To dlatego, że nie pojawiamy się w naszych klipach, ludzie nie kojarzą naszych twarzy i kiedy zrobimy coś szalonego, nikogo to nie obchodzi. To jednak nie oznacza, że jesteśmy spokojni. Dostaliśmy raz rachunek na 5 tysięcy dolarów na trasie z Edem Sheeranem. Po jednym ze stadionowych koncertów trochę nabroiliśmy w garderobach" - przyznali producenci.

Reklama

"W Amsterdamie wdaliśmy się w bójkę na jedzenie. Nim się obejrzeliśmy, wszystko wraz z krzesłami fruwało" - wspominał Kesi Dryden. "Wdajemy się też czasem w bitwy na jedzenie z Disclosure. Zawsze z nimi wygrywamy" - wtórował mu Piers Aggett.

Członkowie Rudimental zdradzili w wywiadzie, że wkrótce zajmą się produkcją debiutanckiego albumu Anne-Marie - wokalistki, która udzielała się na ich najnowszym, drugim albumie "We The Generation". Jej płyta ma ukazać się w 2016 roku.

Czytaj naszą recenzję płyty "We The Generation"!

Zobacz teledysk "Rumour Mill":

Sprawdź tekst utworu "Rumour Mill" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rudimental

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy