Reklama

Rod Stewart i jego syn trafili do aresztu. Pobili ochroniarza, bo nie chciał ich wpuścić na kinderbal

Brytyjski piosenkarz Rod Stewart i jego najstarszy syn Sean zostali aresztowani po tym, jak wywołali burdę w jednym z hoteli na Florydzie. Powód? Nie zostali wpuszczeni na zamknięte przyjęcie dla dzieci.

Brytyjski piosenkarz Rod Stewart i jego najstarszy syn Sean zostali aresztowani po tym, jak wywołali burdę w jednym z hoteli na Florydzie. Powód? Nie zostali wpuszczeni na zamknięte przyjęcie dla dzieci.
Rod Stewart z synem Seanem w Los Angeles w 2015 r. /Bauer-Griffin/GC Images /Getty Images

To, co dzieje się w las Vegas, zostaje w Las Vegas. Ale już informacja o agresywnym zachowaniu 74-letniego Roda Stewarta i syna Seana w jednym z hoteli na Florydzie, szybko przedostała się do amerykańskich bulwarówek. Furię w mężczyznach wywołała odmowa wstępu na zamkniętą przyjęcie. Absurdalność tego zdarzenia podkreśla fakt, że panowie próbowali dostać się na przyjęcie dla dzieci.

Z relacji interweniującej ochrony wynika, że to Sean był inicjatorem burdy. Gdy usłyszał, że nie będzie jednym z gości na przyjęciu, zaatakował. Bardzo mocno popchnął pilnującego porządku Jassie Dixona. Po chwili dołączył Rod, uderzając ochroniarza pięścią.

Reklama

Dopiero przyjazd policji sprawił, że temperamentny 74-letni muzyk i jego 39-letni syn uspokoili się. Choć Rod Stewart niemal natychmiast przeprosił wszystkich za swoje zachowanie, nie obeszło się bez konsekwencji. Krewki artysta i jego najstarszy syn trafili do aresztu, z którego wyszli po wpłaceniu kaucji.

5 lutego będą mieli rozprawę w sądzie. I raczej nie unikną kary, bo kluczowym dowodem jest nagranie z monitoringu, na którym wyraźnie widać, że to oni byli agresorami i inicjatorami tego niebezpiecznego zajścia. A że zarówno Rod, jak i Sean byli już kiedyś skazani, można się spodziewać, że sąd nie potraktuje ich łagodnie.

Rod Stewart był aresztowany za włóczęgostwo na początku swojej kariery, czyli w latach 70. Zatrzymała go policja w Hiszpanii, skąd został deportowany do Anglii.

Jego pierworodny syn miał problemy z prawem w 2017 r. Czekając na lotnisku na bagaż, nie wykazał się właściwą cierpliwością, tylko rzucił się na taśmę bagażową i dotarł do miejsca, do którego nie miał prawa wstępu jako osoba nieupoważniona. Trafił wtedy do aresztu, z którego wydostał się dopiero kolejnego dnia, gdy wpłacono za niego kaucję.

74-letni obecnie gwiazdor ma w sumie ósemkę dzieci z pięcioma kobietami.

Matką Seana jest Alana Stewart, pierwsza żona wokalisty (byli małżeństwem w latach 1979-84).

Sprawdź tekst utworu "Da Ya Think I'm Sexy?" w serwisie Teksciory.pl!

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rod Stewart
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy