Reklama

Rihanna zapowiada wielkie zmiany w 2021 roku! Co planuje?

Rihanna przyznała, że w 2021 roku "chce wejść na zupełnie nowy poziom" zarówno z muzyką, jak i z jej różnymi biznesowymi przedsięwzięciami.

Rihanna zdradziła plany na 2021 rok

Saga związana z nagrywaniem dziewiątej płyty Rihanny trwa od kilku lat. Do tej pory następca płyty "Anti" nie doczekała się żadnych oficjalnych zapowiedzi poza mglistymi informacjami, które mediom przekazuje Rihanna i jej współpracownicy.

Reklama

"Cały czas pracuję nad muzyką. Cały czas to robię i wypuszczę ją, wtedy kiedy będę czuła, że jest gotowa. W końcu się ukaże. I wtedy nie będziecie rozczarowani. Warto czekać" - wyjaśniła w sierpniu 2020 roku w rozmowie z "Entertainment Weekly".

W listopadzie zaczęto spekulować, że Rihanna kręci nowy teledysk, gdyż została kilkakrotnie przyłapana przez paparazzi w hotelu NoMad (Los Angeles).

Teraz w rozmowie z magazynem "Closer" wokalistka nakreśliła swoje plany na 2021 roku. Mówiąc o postanowieniach na nadchodzące 12 miesięcy wokalistka stwierdziła, że ma zamiar wnieść swoją muzykę oraz jej działające biznesy na "nowy poziom". Gwiazda nie ujawniła jednak żadnych szczegółów.

Pochodząca z Barbadosu artystka święta postanowiła spędzić na rodzinnej wyspie wraz z bliskimi.

"To ważny, by być z rodziną i przyjaciółmi - czuję bijący z tego miejsca spokój. To najpiękniejsze miejsce na świecie z niesamowitymi plażami, jedzeniem i ludźmi" - przyznała.

Zapytana o świąteczne menu, wokalistka odparła, że nie ma zamiaru z niczym się hamować. "Jeśli będzie chciała cheesburgera, to go zjem".

"Będę ćwiczyć potem trzy lub cztery razy w tygodniu - zdrowie jest dla mnie bardzo ważne. Dobre czucie się we własnym ciele to proces. Wszyscy musimy nauczyć się miłości do siebie. Jeśli o tym pomyślimy, to jestem przekonana, że każdy znajdzie jakieś niedoskonałości w swoim ciele - ale gdy nauczymy się kochać siebie, to wtedy będziemy doceniać nasze wady" - dodała.

----------------------------------------

Trwa wielka loteria na 20-lecie Interii!

Weź udział i wygraj! Każdego dnia czeka ponad 20 000 złotych - kliknij i sprawdź!

W tym roku świętujemy swoje 20-lecie i mamy dla Ciebie niespodziankę. Masz szansę wygrać wielką gotówkę już dziś!  Zapraszamy do udziału w Multiloterii. Każdego dnia do wygrania minimum 20 000 złotych, a w wybrane dni grudnia nawet 40 000 złotych! Dołącz do tysięcy Internautów biorących udział w grze! Kliknij link GRAM o duże pieniądze już teraz!


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rihanna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama