Reklama

Reklama

Rihanna wystąpi podczas przyszłorocznego Super Bowl Halftime Show. Do tego czasu wyda płytę?

Rihanna została ogłoszona gwiazdą przyszłorocznego Super Bowl Halftime Show. Fani piosenkarki z Barbadosu liczą na to, że do czasu występu wyda ona obiecywany od lat nowy album.

Rihanna została ogłoszona gwiazdą przyszłorocznego Super Bowl Halftime Show. Fani piosenkarki z Barbadosu liczą na to, że do czasu występu wyda ona obiecywany od lat nowy album.
Rihanna muzyczną gwiazdą przyszłorocznego Super Bowl /Brendon Thorne /Getty Images

O tym, że Rihanna uświetni swoim występem 57. finał Super Bowl, który odbędzie się 12 lutego na State Farm Stadium w arizońskim Glendale, poinformowała NFL. 

W niedzielny wieczór na twitterowym profilu tej największej zawodowej ligi futbolu amerykańskiego pojawiło się zdjęcie wytatuowanej ręki piosenkarki, dzierżącej charakterystyczną owalną piłkę i podpis: "Let's GO". Zdjęcie udostępniła w swoich mediach społecznościowych także artystka i Jay-Z, którego agencja rozrywkowa Roc Nation współprodukuje Halftime Show (występy artystów w przerwie meczu finałowego).

Reklama

"Cieszymy się, że możemy powitać Rihannę na scenie Apple Music Super Bowl Halftime Show (głównym sponsorem wydarzenia będzie Apple Music - przyp. red.)" - oświadczył cytowany przez serwis CNN Seth Dudowsky, który w NFL zarządza produkcją wszystkich występów muzycznych. "Rihanna jest taką artystką, która zdarza się raz na pokolenie" - dodał.

Rihanna główną gwiazdą przyszłorocznego Super Bowl Halftime Show

Co ciekawe, będzie to nie tylko pierwszy występ Rihanny na Super Bowl Halftime Show, ale także jej pierwszy publiczny występ od pięciu lat, po wykonaniu piosenki "Wild Thoughts" z DJ Khaledem i Brysonem Tillerem podczas Grammy Awards 2018.

W poprzednim Super Bowl zorganizowanym w Inglewood na stadionie SoFi prym wiedli raperzy: Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige, Kendrick Lamar, 50 Cent i Anderson .Paak. Czyżby przyszła pora na brzmienia reggae? Rihanna na początku tego roku potwierdziła w wywiadzie dla magazynu "Vogue", że pracuje nad piosenkami na nowym album - właśnie w stylu reggae. Jej ostatnia - jak na razie - płyta, zatytułowana "Anti" ukazała się 28 stycznia 2016 roku.

34-letnia Rihanna wydała do tej pory osiem albumów studyjnych i zdobyła dziewięć nagród Grammy oraz 13 American Music Awards. Wcześniej spekulowano w mediach, że główną gwiazdą przyszłorocznego Super Bowl może być Taylor Swift, która w przyszłym miesiącu wyda nowy album zatytułowany "Midnights".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy