Reklama

Reklama

Rebecca Black wraca z nowym singlem (teledysk "The Great Divide")

Rebecca Black, czyli autorka viralowego hitu "Friday", powraca z nowym singlem. 19-letnia dziś wokalistka przez ostatnie lata przeszła sporą metamorfozę zarówno wizualnie, jak i muzycznie.

Rebecca Black wraca odmieniona

Piosenka "Friday" Rebekki Black została nagrana niemal równo pięć lat temu i stała się wielkim hitem. Gdy klip do utworu podbijał internet, Rebecca miała zaledwie 14 lat.

Sprawdź tekst utworu "Friday" w serwisie Teksciory.pl!

Teledysk swego czasu trafił nawet na listę najmniej lubianych klipów w serwisie Youtube. Do dziś obejrzano go ponad 99 mln razy.

W sieci ukazał się teledysk do najnowszego singla Rebekki zatytułowanego "The Great Divide", w którym możemy obserwować nie tylko wizualną metamorfozę 19-lelniej wokalistki, ale i to, jak ewoluowała muzycznie. Nowy singel Black dość mocno różni się od tego, co prezentowała jeszcze przed pięciu laty.

Reklama

"Chciałam udowodnić wszystkim, jak bardzo się mylili" - mówi Amerykanka, która po publikacji utworu "Friday" w 2011 roku nie mogła liczyć na zbyt wiele pozytywnych komentarzy, a jej umiejętności wokalne zostały wówczas zmiażdżone przez krytykę.

Zobacz teledysk "The Great Divide":

Sprawdź tekst utworu "The Great Divide" w serwisie Teksciory.pl!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy