Reklama

Reklama

Radek Liszewski pokazał się z żoną. Imponująca metamorfoza ukochanej lidera grupy Weekend!

Do studia "Pytanie na śniadanie" razem z Radkiem Liszewskim przyszła jego żona Dorota. Ukochana lidera discopolowego zespołu Weekend (przebój "Ona tańczy dla mnie") w ostatnim czasie mocno się zmieniła.

Do studia "Pytanie na śniadanie" razem z Radkiem Liszewskim przyszła jego żona Dorota. Ukochana lidera discopolowego zespołu Weekend (przebój "Ona tańczy dla mnie") w ostatnim czasie mocno się zmieniła.
Radek Liszewski z żoną Dorotą w programie Polsatu "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami" w 2021 r. /AKPA

Pod koniec ubiegłego lata Radek Liszewski z żoną Dorotą przeniósł się z rodzinnych Sejn do Warszawy.

"W stolicy mieszkali już nasi synowie, więc postanowiliśmy się tu przenieść, by być bliżej nich" - tłumaczył discopolowy wokalista w "Fakcie".

"Tu mam wszystko pod nosem, co jest związane z moją pracą, a stamtąd każda sprawa to wyprawa na cały dzień. Teraz jak idę do telewizji, piję kawę i wskakuję do studia, a tak zawsze 600 kilometrów musiałem nadrabiać tam i z powrotem" - dodaje lider grupy Weekend, której największym przebojem pozostaje "Ona tańczy dla mnie" (ponad 135 mln odsłon).

Reklama

W związku z przeprowadzką Liszewski wystawił willę w Sejnach na sprzedaż. Cena imponującej, ponad 200-metrowej posiadłości w urokliwej lokalizacji, to ponad 2 miliony zł. Wokalista podkreśla, że dom jest samowystarczalny i bezkosztowy.

Radek Liszewski (Weekend): Gdzie poznał swoją przyszłą żonę?

Radek i Dorota są małżeństwem od 17 kwietnia 1995 r. Poznali się na dyskotece w Augustowie.

"Byłem wtedy nastolatkiem, ale już wiedziałem, że skradła mi serce i będzie tą jedyną kobietą na całe życie" - wspominał po latach w "Fakcie".

Para ma dwóch synów - Norberta i Jakuba. Gwiazdor disco polo nie kryje swojego uczucia do żony, która co jakiś czas pojawia się u jego boku w mediach - tym razem pojawili się w studiu "Pytania na śniadanie".

Ekskluzywna willa wokalisty zespołu Weekend

Wnętrze domu jest ekstrawaganckie. Dużo w nim gładkich i błyszczących mebli oraz dekoracyjnych wiszących lamp. Przeplatane jest to z ciepłem rodzinnej atmosfery, której nadają pomieszczeniom zdjęcia najbliższych Radka.

W holu stoi perkusja, która nie służy wyłącznie jako element dekoracyjny. Ma ona już ponad 10 lat, lecz piosenkarz wciąż korzysta z niej, by od czasu do czasu coś zagrać. Korytarz jest również miejscem do przechowywania garderoby scenicznej artysty. Przyznaje on, że większość marynarek zaprojektowana została przez jego małżonkę.

"Każdy z tych ciuchów to jest jakiś etap. To jest właśnie minus tego wszystkiego, że nie możesz kilkukrotnie tego założyć, no bo za chwilę ktoś cię opisze. Bo ludzie na to zwracają jednak uwagę" - mówił Liszewski.

Kącik zainteresowań Radka Liszewskiego: siłownia i studio nagrań

W tym skromnym, acz luksusowym domu znajduje się również siłownia. Znajduje się w niej duży worek treningowy, sztangi, bieżnia i kilka innych maszyn do ćwiczeń. Na poddaszu zostało wybudowane studio muzyczne. Stworzenie tego miejsca pod okiem specjalistów zajęło półtora roku. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Radek Liszewski | Weekend (zespół)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama