Reklama

Quebonafide podsumowuje 2020 rok. Posłuchaj "Matcha Latte"

10 dni po premierze "Teen Kasi", w sieci pojawił się kolejny nowy numer Quebonafide. Utwór "Matcha Latte" jest metaforyczną podróżą przez wydarzenia, jakie towarzyszyły nam w mijającym, 2020 roku.

Quebonafide jest obecnie jednym z najpopularniejszych polskich raperów

Quebonafide w kwietniu 2020 roku wydał album "Romantic Psycho", który był szeroko komentowany nie tylko przez znawców muzyki, ale również za sprawą doskonale przemyślanej kampanii reklamowej.

Reklama

Jednak raper nie zwalnia tempa i częstuje fanów kolejnymi utworami. 

19 grudnia na jego kanale pojawiła się produkcja "Teen Kasia" (posłuchaj!), a już 10 dni później opublikował następną piosenkę - "Matcha Latte"

Utwór "Matcha Latte" (sprawdź!) jest metaforyczną podróżą przez wydarzenia, jakie towarzyszyły nam w mijającym, 2020 roku. 

Główny bohater żyje w swoim bezpiecznym, spokojnym miejscu, popijając tytułowy napój. Wokół pandemia, starcia z policją, protesty ekologów i ruchów BLM, które dzieją się poza nim. W pewnym momencie jego bańka bezpieczeństwa zaczyna kruszeć, on sam dostrzega ogrom wydarzeń. Kiedy osłona codzienności pęka, bohater staje się nową i świadomą osobą.

Swoim gościnnym udziałem numer wzbogacił Mick Jenkins, natomiast za produkcję muzyczną odpowiada francuski beatmaker Onra.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: quebonafide

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama