Reklama

Michał Wiśniewski i Quebonafide połączyli siły. To nagranie jest hitem sieci

To jedno z najbardziej zaskakujących połączeń w polskiej branży muzycznej. Michał Wiśniewski i Quebonafide zdecydowali się na wspólny projekt.

To jedno z najbardziej zaskakujących połączeń w polskiej branży muzycznej. Michał Wiśniewski i Quebonafide zdecydowali się na wspólny projekt.
Michał Wiśniewski pokazał się w teledysku raperów /Krzysztof Kuczyk /Agencja FORUM

Wyjazdy za wschodnią granicę w poszukiwaniu nowych scenerii do teledysków staje się coraz bardziej popularne wśród polskich artystów.

Kilka miesięcy temu, przed premierą płyty Quebonafide "Romantic Psycho" raperzy spotkali się w Tallinie. Był z nimi również Estończyk, Tommy Cash

W połowie grudnia w sieci pojawiły się zdjęcia z imprezy na Ukrainie, w której uczestniczą Michał Wiśniewski i raper Quebonafide

Na fotografiach widnieli również inni raperzy z czołówki polskiej sceny: Sokół, Mata, KukonForxst.

Reklama

Widać, jak muzycy siedzą na kanapach, a przed nimi znajduje się stół obficie zastawiony butelkami alkoholu. Prawdopodobnie to część nagrań do nowego teledysku. 

Fanów zdziwiła jednak kolaboracja raperów z Michałem Wiśniewskim. "Nikt o to nie prosił, ale każdy tego potrzebował", " Panie Michale, super, że nie zwalnia pan w życiu tempa, tak trzymać", "Nic lepszego mnie nie spotka w tym roku" - pisali pod zdjęciem.

23 grudnia pojawił się z kolei teledysk do utworu "Piję wódę i słucham Ich Troje". Tekst nowej piosenki jest bardzo wulgarny. "Piję wódę i słucham Ich Troje. Liżę c*pkę i liczę naboje. D*py piszczą, jak wchodzą playboye. Wstań, powiedz: nie jesteś sam" - słyszymy między innymi. Wiśniewski ograniczył się do występu w teledysku. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Quebonafide | Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy