Reklama

Reklama

Prowadzący program na żywo nazwał Madonnę wrakiem. "Wygląda na zdeformowaną"

Piers Morgan po raz kolejny jest na ustach całej Wielkiej Brytanii. Ponownie jego wypowiedzi zostały uznane za mizoginiczne, a fani Madonny, którą uraził, domagają się by przeprosił i zamilknął. Chodzi o spot promujący trasę koncertową gwiazdy na 40-lecie kariery.

Piers Morgan po raz kolejny jest na ustach całej Wielkiej Brytanii. Ponownie jego wypowiedzi zostały uznane za mizoginiczne, a fani Madonny, którą uraził, domagają się by przeprosił i zamilknął. Chodzi o spot promujący trasę koncertową gwiazdy na 40-lecie kariery.
Madonna usłyszała kilka niemiłych słów w swoim kierunku /Backgrid/East News; SkyNews Australia YouTube /Getty Images

W ostatnim odcinku programu "Piers Morgan Uncensored" wyemitowanym 18 stycznia, widzowie mogli ponownie usłyszeć, co gospodarz sądzi na temat Madonny. 57-latek nie po raz pierwszy krytykował 64-letnią Królową Popu. 

Piers Morgan zarzucił, że ta stara się "być seksownym kociakiem, kiedy jest po sześćdziesiątce". Nazwał ją "spoconym bałaganem" i stwierdził także obraźliwie, że dawno powinna przejść na emeryturę i zostać "puszczona na pastwę".

Przypomnijmy, że kilka dni temu Madonna ogłosiła trasę koncertową "Madonna: The Celebration Tour", a w filmie promującym zasiadła z innymi gwiazdami przy stole i bawiła się w "prawdę czy wyzwanie" zadając gorszące pytania. W klipie pojawili się m.in. Jack Black, Diplo, Lil Wayne czy Amy Schumer.

Reklama

Kontrowersyjny klip można obejrzeć w sieci.

Nazwał Madonnę wrakiem. "Wygląda na zdeformowaną"

"Była wielką gwiazdą, była fantastyczna, ale było to 40 lat temu" - zapowiedział Morgan informację o trasie koncertowej i puścił niedawne nagrania wokalistki - gdy pręży się na łóżku. W tle było słychać puszczony "z puszki" dźwięk wymiotów. "Nie mogę tego znieść, o mój Boże" - dodawał. "Oszczędźmy widzów, nie pokazujmy tego" - polecił prowadzący. 

Krytyk muzyczny i były juror brytyjskiego "X-Factor" Louis Walsh, który był gościem programu, zasugerował Morganowi, że po prostu nie lubi Madonny i dlatego mówi o niej w ten sposób. "Nie muszę kogoś lubić, żeby cieszyć się jego muzyką" - skontrował Morgan.

"Ta trasa będzie wielka i będzie sukcesem, czy ci się to podoba, czy nie" - stwierdził Walsh. Głos w programie zabrała także 26-letnia komentatorka Layah Hilpern. Morgan spytał jej, czy chciałaby mieć taką matkę, jak Madonna. 

"To jest niedorzeczne, Madonna zachowuje się jakby miała problemy psychiczne i nie potrafi zestarzeć się z godnością. Jej twarz wygląda na zdeformowaną i nie wiem, dlaczego w ogóle o tym mówimy. Żyjemy w czasach "body positive", ale ona nie potrafi dojrzeć z honorem" - mówiła.

"Nie jesteście jej odbiorcami, dlatego to krytykujecie" - odpowiedział obojgu Walsh.

"Dlaczego nie może założyć warstwy ubrań i pantofli i siedzieć na bujanym fotelu?" - zastanawiał się Morgan wypominając Madonnie wiek. "Myślę, że stała się najbardziej groteskowym, krępującym wrakiem w historii światowej rozrywki" - dodał.

Widzowie programu Piersa Morgana domagają się przeprosin

Widzowie zaraz po emisji show wezwali gospodarza do przeproszenia za swoje słowa. "Myślę, że Piers powinien zakryć swoje usta i nie myśleć o tym, czy starsze kobiety powinny zakrywać swoje ciała" - brzmi jeden z tweetów. 

Inni wypominają Morganowi, że od lat próbuje tylko "dokopać" Madonnie. "Piers Morgan czepiający się wieku Madonny to nic nowego, biorąc pod uwagę, że robi to w jej wypadku od momentu, gdy była po trzydziestce" - zatweetował inny. W przeszłości Morgan nazywał Madonnę "całkowicie śmieszną" i "szukającą atencji".

Jeden z użytkowników zastanawia się, czy Morgan mógłby powiedzieć to samo o którymś z muzyków płci męskiej.  "Czy powiedziałbyś to o Micku Jaggerze lub Rodzie Stewarcie itp..." - zastanawia się.

Rzecznicy Piersa Morgana ani Madonny nie ustosunkowali się do sprawy.

Czytaj też:

Co stało się z twarzą Madonny? Niepokojące zdjęcia

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Piers Morgan | Madonna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy