Reklama

Reklama

Powrót Guns N'Roses: Kto jeszcze w składzie?

Nie ustają spekulacje, kto pojawi się w składzie Guns N'Roses podczas tegorocznych koncertów na festiwalu Coachella.

Chris Pitman w składzie Guns N'Roses w 2014 r.

Przypomnijmy, że Guns N'Roses wystąpią na festiwalu Coachella dwukrotnie 16 i 23 kwietnia. Będą to pierwsze koncerty skonfliktowanych do tej pory wokalisty Axla Rose'a i gitarzysty Slasha od 1993 roku.

U ich boku pojawi się także basista Duff McKagan, który z zespołem rozstał się w 1997 r., rok po Slashu (w 2014 r. pojawił się w składzie Gunsów na kilku koncertach).

Pogłoski o reaktywacji oryginalnego składu sprawiły, że fani liczą na powrót także gitarzysty Izzy'ego Stradlina i perkusisty Stevena Adlera (grali w zespole w latach 1985-91) lub jego następcy Matta Soruma (w Gunsach do 1997 r.). Na razie oficjalnie nie podano, w jakim składzie formacja pojawi się na Coachelli (wciąż oficjalnie nie potwierdzono dalszej trasy koncertowej o której mówi się od dłuższego czasu).

Reklama

W obecnym składzie z Axlem występują grający na klawiszach Dizzy Reed i Chris Pitman, gitarzysta Richard Fortus oraz perkusista Frank Ferrer. Istnieją poszlaki, że na scenie pojawią się Dizzy Reed (u boku Rose'a od 1990 r.) i Chris Pitman (w zespole od 1998 r.), którzy nie zaprzeczyli pogłoskom, że wciąż są częścią zespołu.

"Będzie zabawnie w 2016 r." - napisał na Twitterze Chris Pitman, publikując koncertowe zdjęcie Guns N'Roses i dodając hasztagi #coachella, #axlrose i #GunsNRoses.


Sprawdź tekst utworu "Paradise City" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Guns N'Roses

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama