Reklama

"Popek - za życia". Jest pierwsza zapowiedź filmu

W sieci pojawił się pierwszy trailer zapowiadający film dokumentalny "Popek - za życia”, opowiadający o ostatnich dniach rapera w Wielki Brytanii oraz jego powrocie do Polski.

Popek w trailerze filmu dokumentalnego "Popek - za życia"

Film pojawi się w styczniu w wybranych kinach w całej Polsce. Na pierwszy kwartał 2017 roku planowana jest premiera fizycznego wydania. DVD ukaże się w sklepach przy wsparciu Step Dystrybucji. 

"'Za życia’'pokazuje Popka z każdej perspektywy, jako człowieka, którego nie można ocenić jednoznacznie. Z jednej strony zaangażowany ojciec, z drugiej artysta-wariat, który nie stroni od używek i nie wie, co zaraz przyjdzie mu do głowy; muzyk śpiewający bluesa w przejściu londyńskiego metra i jeden z najbardziej znanych raperów w Polsce, szanowany przez wielu ważnych reprezentantów sceny; wrażliwy wariat wywodzący się z ciężkiego środowiska, zdecydowanie róża wyrosła w betonie" - czytamy w zapowiedzi.

Reklama

"Film ukazuje historię powrotu do Polski i zderza ze sobą dwie rzeczywistości - dotychczasowe życie Króla w ciasnym garażu pod Londynem oraz powrót do ojczyzny i zderzenie się z popularnością w Polsce" - zapowiadaj twórcy dokumentu..

Za produkcję filmu odpowiada Mania Studiu. Dystrybutorem jest Step Records.

Utworem promującym dokument jest rockowa wersja numeru "Wodospady". Kawałek znalazł się na składance "Sweet 17th", która jest podsumowaniem dotychczasowej działalności rapera. Płyta do sprzedaży trafiła 16 grudnia.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Popek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje