Reklama

Reklama

Popek pojawi się u Kuby Wojewódzkiego?

Według informacji agencji koncertowej Zooteka, już wkrótce Popek ma wystąpić w programie Kuby Wojewódzkiego.

Według informacji agencji koncertowej Zooteka, już wkrótce Popek ma wystąpić w programie Kuby Wojewódzkiego.
Popek pojawi się u Kuby Wojewódzkiego? /materiały prasowe

Agencja Zooteka jest organizatorem koncertu "Powrót Króla - Popek i goście", który odbędzie się 18 czerwca w Tauron Kraków Arenie. Na stronie wydarzenia pojawiła się informacja o tym, że w najbliższym czasie do programu Kuby Wojewódzkiego ma zostać zaproszony właśnie Popek (pisownia oryginalna):

"Posłuchajcie.... jest duże prawdopodobieństwo, że dojdzie do spotkania na szczycie. Król Albanii odwiedzi Króla TVN. Według nas to spotkanie rzuciłoby całkowicie nowe spojrzenie na Popka. Znamy go prawie 17 lat i dobrze wiemy, że Paweł poradziłby sobie bez żadnego problemu w tym programie. Popek to szczery i dobry typ. Ma dobrze poukładane w głowie choć jest niezłym wariatem. Zachęcamy do pisania prywatnych wiadomości do Króla TVN z zapytaniem kiedy zobaczymy obydwu Królów obok siebie. My już napisaliśmy".

Reklama

Raper ma również kilka powodów do świętowania. Status diamentowej płyty przyznano trzem singlom Gangu Albanii ("Albański raj", "Napad na bank", "Dla prawdziwych dam") oraz singlowi Popka i Matheo "Wodospady".

Na liście OLiS zadebiutował również drugi album Gangu Albanii "Ciężki Gnój". Co jednak może zaskoczyć fanów Popka, Borixona i Rozbójnika Alibaby. Trafił on na drugą pozycję, przegrywając ze składanką "Jazz & The City. Platinum Edition".

Płyta Gangu "Ciężki gnój" ukazała się 29 kwietnia, album Popka i Matheo "Król Albanii" 29 stycznia 2016 roku.

Sprawdź tekst utworu "Albański raj" w serwisie Teksciory.pl!

Sprawdź tekst utworu "Wodospady" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL