Reklama

Reklama

Pezet i Natalia Szroeder w duecie. Zobacz teledysk "Jeden świat" i sprawdź tekst

Utwór "Jeden świat" zapowiedziano jako muzyczną niespodziankę nadchodzącej jesieni. Siły połączyli raper Pezet i wokalistka Natalia Szroeder, która w swojej twórczości coraz bardziej odchodzi z popu w stronę alternatywnych brzmień.

Utwór "Jeden świat" zapowiedziano jako muzyczną niespodziankę nadchodzącej jesieni. Siły połączyli raper Pezet i wokalistka Natalia Szroeder, która w swojej twórczości coraz bardziej odchodzi z popu w stronę alternatywnych brzmień.
Natalia Szroeder nagrała piosenkę w duecie z Pezetem /AKPA

"Jak mówił Fisz 'muzyka jest językiem wszechświata'. Zawsze niesie za sobą jakieś emocje, ma niesamowitą siłę, by łączyć ludzi, choć oczywiście dla mnie warstwa tekstowa jest równie ważna. Lubię eksperymentować w muzyce, odkrywać jej nowe oblicza, łączyć różne gatunki, korzystać z tego, że jest bardzo pojemna, uniwersalna. Przy pracy nad tym utworem po raz pierwszy miałem okazję na taką skalę łączyć muzykę pop z tym, co robię na co dzień. Zależało mi, by w tekście zawrzeć wiele różnych elementów co było wyzwaniem, ale z Natalią od początku bardzo dobrze się rozumieliśmy, dlatego myślę, że efekt finalny będzie interesujący dla odbiorców" - mówi Pezet.

Reklama

Podobnego zdania jest Natalia Szroeder.

"Muzyka ma w sobie naprawdę ogromną moc. Łagodzi obyczaje, łączy kultury i tradycje, magicznie zbliża ludzi. Tyle razy ratowała mnie z opresji, towarzyszyła w radościach i smutkach. Niejednokrotnie zaskakuje mnie, jak silnym bodźcem, ale też nośnikiem emocji są dźwięki. Nawet jeśli mówimy w różnych językach, melodie w naszych uszach brzmią tak samo. Bardzo lubię eksperymentować w muzyce, to zawsze inspirująca przygoda. Dlatego szybko złapaliśmy z Pezetem wspólny język. Paweł jest profesjonalnym artystą, ale też świetnym człowiekiem. Ta współpraca to była czysta przyjemność i ogromna frajda" - podkreśla wokalistka.

Efektem ich współpracy jest utwór "Jeden świat" przygotowany w ramach platformy Mastercard Music. Za produkcję nagrania odpowiada Urbański, połowa duetu Rysy, autor muzyki filmowej i serialowej.

Za reżyserię teledysku odpowiada Tomasz Chrapusta.

Sprawdź tekst utworu "Jeden świat" w serwisie Tekściory.pl!

Pezet i nowa płyta "Muzyka komercyjna" - kiedy premiera?

Przypomnijmy, że Pezet 30 września ma wypuścić nowy album "Muzyka komercyjna". Do tej pory poznaliśmy single "Jan Paweł", "Mewa" i "Gangi w LA".

Ostatnia płyta Pezeta to "Muzyka Współczesna" z 2019 roku. Album uzyskał status potrójnej platyny, a pochodzący z niej singiel "Magenta" zdobył wyróżnienie Diamentowego Singla.

Sprawdź tekst do utworu "Jan Paweł" w serwisie Teksciory.pl!

Sprawdź tekst piosenki "Mewa" w serwisie Tekściory!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pezet | Natalia Szroeder

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama