Reklama

Reklama

Paulina Hebel z "Bitwy na głosy": Guz się zmniejsza

Walcząca z guzem mózgu uczestniczka "Bitwy na głosy" Paulina Hebel powoli wraca do normalnego życia.

Paulina Hebel z czasów "Bitwy na głosy"

Wokalistka z Elbląga w "Bitwie na głosy" występowała w drużynie Ryszarda Rynkowskiego. W drugiej edycji show TVP2 ta ekipa przegrała jedynie z zespołem Kamila Bednarka.

Paulina Hebel jest też instruktorką fitness i zumby. Jej motto to: "Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód".

W lipcu 2015 r. zdiagnozowano u niej guza mózgu, gdy zaatakował u Pauliny nerw wzrokowy. W trakcie kilku operacji usunięto u niej część guza, ale wymagał on dalszych interwencji lekarzy.

Reklama

Przyjaciele zaangażowali się w akcję pomocy Paulinie (w tym zbieranie funduszy), która wiosną tego roku w klinice w Niemczech przeszła operację i serię naświetlań.

Na Facebooku możemy przeczytać najnowsze informacje na temat stanu zdrowia 25-latki.

"Guz się ZMNIEJSZA... Po kolejnym badaniu jego wymiary znów zmalały, co prawda niewiele, ale zawsze. Czekamy na to, aż lekarze z niemieckiej kliniki odniosą się do najnowszego wyniku i powiedzą co dalej. Paulina powoli wraca do normalnego życia! Nie jest to łatwy proces, wyzwania po takim czasie wydają się być jeszcze trudniejsze, jej organizm cały czas nie funkcjonuje jeszcze jak z przed choroby, ale to nic dla tak ogromnej fighterki!" - czytamy.

We wtorek (8 listopada) w Warszawie odbyły się pierwsze od wykrycia choroby zajęcia Zumba Night z udziałem Pauliny Hebel i jej zumbowej partnerki Patrycji Powierży.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje