Reklama

Paula Abdul oczyszczona

Specjalna komisja telewizji Fox ogłosiła, że wokalistka Paula Abdul, jedna z jurorek amerykańskiego "Idola", nie utrzymywała seksualnych kontaktów z Corey'em Clarke'm, uczestnikiem drugiej edycji programu. Według samego Clarke'a, podczas trwania programu Abdul dodatkowo miała mu zaoferować finansową pomoc w karierze. Jednak komisja odrzuciła wszystkie zarzuty, dzięki czemu Abdul nadal będzie mogła zasiadać w jury.

W oświadczeniu telewizji Fox możemy przeczytać, że Abdul kontaktowała się z Clarke'm poza programem, jednak nie udzielała mu ona żadnych wskazówek odnośnie śpiewanych przez niego utworów, ani scenicznych kostiumów. Według stacji Clarke miał sfabrykować zarzuty, z zemsty po usunięciu go z programu.

Reklama

Clarke wyleciał z "Idola" po tym jak ujawniono, że postawiono mu zarzuty napastowania seksualnego nastoletniej siostry i stawiania oporu policji podczas aresztowania.

Abdul cały czas zaprzeczała, jakoby miała romans z Corey'em. W krótkim oświadczeniu powiedziała, że jest "wdzięczna, że ta gehenna się skończyła".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Abdul Paula | oczyszczenie | telewizji | zarzuty | FOX | Paula

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje