Reklama

Paris Jackson koncertuje. Katherine Jackson zachwycona

​Paris Jacksona zachwyciła swoją babcię, 88-letnią Katherine Jackson. Seniorka była pod wrażeniem koncertu wnuczki z jej nowym zespołem.

Paris Jackson pójdzie w ślady ojca?

W sobotę 11 sierpnia Paris Jackson wzięła udział w charytatywnym koncercie w Los Angeles. Córka zmarłego w 2011 roku Michaela Jacksona wystąpiła na scenie razem ze swoim nowym zespołem The Soundflowers.

Reklama

Wśród publiczności pojawiła się babcia Paris, Katherine. Seniorka rodu Jacksonów, która rzadko pojawia się publicznie, była zachwycona występem wnuczki.

"K**wa. Nie mogę uwierzyć, że moja babcia przyszła na nasz drugi koncert w życiu i naprawdę jej się podobało!" - napisała Paris Jackson na swoim Instagramie i dodała, że bardzo cieszy się, że mogła zaśpiewać nie tylko dla swojej babci, ale i w tak słusznej sprawie. Dochód z koncertu trafił do osób chorujących na raka.

Duet The Soundflowers oprócz Paris tworzy także Gabriel Glenn. W zespole córka Jacksona śpiewa, gra na gitarze oraz pisze teksty. 20-latka nie planuje jednak profesjonalnej kariery muzycznej.

"W mojej rodzinie jest tylu wspaniałych artystów. Gdybym traktowała to jako karierę, zmieniłoby to moje nastawienie do muzyki, a nie chcę, żeby tak się stało" - mówiła Paris w jednym z wywiadów.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paris Jackson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje