Reklama

Reklama

Oliwka Brazil odpowiada na zarzuty znanej tiktokerki

Oliwka Brazil oskarżona została o złe traktowanie tancerek na planie swojego klipu. Raperka odpowiedziała na zarzuty

Oliwka Brazil oskarżona została o złe traktowanie tancerek na planie swojego klipu. Raperka odpowiedziała na zarzuty
Oliwka Brazil odpowiada na zarzuty po premierze jej teledysku /Karol Makurat /Reporter

Oliwka Brazil odważnie wkroczyła na polską scenę muzyczną. Jeden solowy singel wystarczył by znalazła się na ustach słuchaczy polskiego rapu (i nie tylko rapu).

Wydany w połowie września utwór "Big Mommy" (zobacz!) wygenerował olbrzymie zasięgi i w niespełna dwa miesiące został odsłuchany w Spotify prawie 5,5 miliona razy, a towarzyszący mu klip zanotował już ponad 7,2 mln odsłon. W międzyczasie nastolatka pojawiła się gościnnie u Young Leosi w utworze "Stonerki" (sprawdź!).

Reklama

Po premierze teledysku, w sieci pojawiły się oskarżenia tancerek, które brały udział w teledysku, m.in. tiktokerki o pseudonimie Venronika.

Sprawdź tekst piosenki "Big Mommy" w serwisie Tekściory!

"Siedziałyśmy tam do 18.00 (od 10.00 - przyp. red.) i nie dostałyśmy ani jedzenia, ani picia. Nawet pie****onej szklanki wody. Musiałyśmy wydać swoje pieniądze, żeby się przygotować do jej teledysku" - mówiła tancerka. 

"Jeżeli chodzi o jej brak szacunku do kobiet, to ja po prostu naprawdę nie mam słów. Ona po prostu wyzywała chude dziewczyny. Za co? Za to, że są chude. Ja naprawdę rozumiem już z siebie wszystkiego na siłę, rozumiem wpi***anie na siebie milion razy samoopalaczy, żeby wyglądać jak czarna. Już ch*j z tym, ale wyzywać kobiety, będąc sama kobietą, to jest porażka" - dodała.

Do sprawy odniosła się właśnie sama Oliwka Brazil.

"Ostatnio w internecie pojawiło się dużo nieprawdziwych informacji na temat planu mojego klipu do singla 'Big Mommy' i panujących tam warunków dla tancerek" - napisała w InstaStory Brazil.

Raperka zaprzeczyła doniesieniom o braku wody podczas kręcenia klipu.

"Wszyscy, którzy braliśmy udział w klipie, dobrze wiemy, jak wyglądał plan. Woda oczywiście była dostępna dla wszystkich na planie jak i w garderobie dziewczyn - co zresztą jest kwestią oczywistą" - napisała.

"Czasem jestem sukowata jak każdy k**a człowiek, bo jesteśmy tylko ludźmi i k**a każdy ma gorszy dzień, ale szanuję ludzi i każdej z dziewczyn po nagraniach podziękowałam za poświęcony czas i byłam szczerze k***a wdzięczna za ich udział" - dokończyła raperka.

Oprócz tego wokalistka opublikowała screen z wymiany wiadomości z Venroniką, z której wynika, że między dziewczynami wszystko zostało wyjaśnione.

--------

Tylko w Polsat Box Go możecie zobaczyć wyjątkowy materiał "Adele: One Night Only". Wokalistka w ramach promocji nowej płyty "30" rozmawiała z Oprah Winfrey i dała kameralny występ.

Zobacz "Adele: One Night Only" tylko w Polsat Box Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL