Reklama

Reklama

Oliwka Brazil odpowiada na zarzuty znanej tiktokerki

Oliwka Brazil oskarżona została o złe traktowanie tancerek na planie swojego klipu. Raperka odpowiedziała na zarzuty

Oliwka Brazil odpowiada na zarzuty po premierze jej teledysku

Oliwka Brazil odważnie wkroczyła na polską scenę muzyczną. Jeden solowy singel wystarczył by znalazła się na ustach słuchaczy polskiego rapu (i nie tylko rapu).

Wydany w połowie września utwór "Big Mommy" (zobacz!) wygenerował olbrzymie zasięgi i w niespełna dwa miesiące został odsłuchany w Spotify prawie 5,5 miliona razy, a towarzyszący mu klip zanotował już ponad 7,2 mln odsłon. W międzyczasie nastolatka pojawiła się gościnnie u Young Leosi w utworze "Stonerki" (sprawdź!).

Reklama

Po premierze teledysku, w sieci pojawiły się oskarżenia tancerek, które brały udział w teledysku, m.in. tiktokerki o pseudonimie Venronika.

Sprawdź tekst piosenki "Big Mommy" w serwisie Tekściory!

"Siedziałyśmy tam do 18.00 (od 10.00 - przyp. red.) i nie dostałyśmy ani jedzenia, ani picia. Nawet pie****onej szklanki wody. Musiałyśmy wydać swoje pieniądze, żeby się przygotować do jej teledysku" - mówiła tancerka. 

"Jeżeli chodzi o jej brak szacunku do kobiet, to ja po prostu naprawdę nie mam słów. Ona po prostu wyzywała chude dziewczyny. Za co? Za to, że są chude. Ja naprawdę rozumiem już z siebie wszystkiego na siłę, rozumiem wpi***anie na siebie milion razy samoopalaczy, żeby wyglądać jak czarna. Już ch*j z tym, ale wyzywać kobiety, będąc sama kobietą, to jest porażka" - dodała.

Do sprawy odniosła się właśnie sama Oliwka Brazil.

"Ostatnio w internecie pojawiło się dużo nieprawdziwych informacji na temat planu mojego klipu do singla 'Big Mommy' i panujących tam warunków dla tancerek" - napisała w InstaStory Brazil.

Raperka zaprzeczyła doniesieniom o braku wody podczas kręcenia klipu.

"Wszyscy, którzy braliśmy udział w klipie, dobrze wiemy, jak wyglądał plan. Woda oczywiście była dostępna dla wszystkich na planie jak i w garderobie dziewczyn - co zresztą jest kwestią oczywistą" - napisała.

"Czasem jestem sukowata jak każdy k**a człowiek, bo jesteśmy tylko ludźmi i k**a każdy ma gorszy dzień, ale szanuję ludzi i każdej z dziewczyn po nagraniach podziękowałam za poświęcony czas i byłam szczerze k***a wdzięczna za ich udział" - dokończyła raperka.

Oprócz tego wokalistka opublikowała screen z wymiany wiadomości z Venroniką, z której wynika, że między dziewczynami wszystko zostało wyjaśnione.

--------

Tylko w Polsat Box Go możecie zobaczyć wyjątkowy materiał "Adele: One Night Only". Wokalistka w ramach promocji nowej płyty "30" rozmawiała z Oprah Winfrey i dała kameralny występ.

Zobacz "Adele: One Night Only" tylko w Polsat Box Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje