Reklama

Ola Ciupa w skąpym bikini. Kiedy premiera teledysku "Z tobą"?

Najnowsze zdjęcia Oli Ciupy (na scenie muzycznej występującej jako DJ Slavic) mocno rozgrzały internautów. Co Słowianka Donatana robi w górach?

Ola Ciupa szykuje kolejny teledysk jako DJ Slavic

Modelka znana głównie jako Słowianka Donatana rozwija swoją muzyczną karierę pod szyldem DJ Slavic.

Reklama

Razem z grupą Chłopaky wypuściła utwór "Banger" (zobacz klip!).

Kolejną propozycją - już z Hellfieldem i swoim ówczesnym chłopakiem, youtuberem Dannym Ferrerim - była piosenka "Dynamit" (posłuchaj!).

W listopadzie 2019 r. Ola Ciupa razem z Hellfieldem i raperem Kubańczykiem wypuściła klip "Nas nie zatrzyma już nic" (sprawdź!), który zanotował już ponad 11 mln odsłon.

Po rozstaniu z Dannym Ferrerim (znanym z przeboju "Ona by tak chciała") Ciupa związała się z wspomnianym Kubańczykiem. Pod tym pseudonimem kryje się raper Jakub Flas, znany również jako ochroniarz Lorda Kruszwila - popularnego youtubera. Kubańczyk jest także jednym z uczestników gali Fame MMA 4.

Na swoim profilu na Instagramie DJ Slavic regularnie zamieszcza zdjęcia, które rozgrzewają internautów, w tym z podróży sprzed czasu pandemii koronawirusa.

Tym razem Ola Ciupa razem z Kubańczykiem wybrała się do Bukowiny Tatrzańskiej. W górach powstają zdjęcia do teledysku "Z tobą".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ola Ciupa | DJ Slavic

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje