Reklama

Reklama

Offset oświadczył się Cardi B w trakcie koncertu

Takiego zachowania swojego chłopaka popularna raperka na pewno się nie spodziewała. Offset ze składu Migos oświadczył się jej w trakcie koncertu.

Migos i Cardi B na scenie

Do niespodziewanych oświadczyn doszło 27 października w trakcie imprezy Powerhouse w Filadelfii. W jednym miejscu pojawili się m.in.: Travis Scott, skład Migos, Rick Ross, Meek Mill oraz Cardi B.

W trakcie koncertu tej ostatniej, na scenie towarzyszył jej chłopak, Offset, ze wspomnianego składu Migos. W pewnym momencie raper przykucnął, wyciągnął pierścionek i poprosił swoją dziewczynę o rękę. Cardi B po kilku sekundach powiedziała "tak".

Raperska para spotyka się ze sobą od roku. Ponadto Offset mocno wspierał karierę Cardi, pojawiając się m.in. gościnnie na jej utworach.

Reklama

Cardi B w ostatnich tygodniach święci rekordy popularności. Wszystko za sprawą wydanego w czerwcu tego roku singla "Bodak Yellow".

Teledysk do utworu obejrzano już ponad 270 milionów razy, a utwór po 12 tygodniach trafił na pierwsze miejsce listy najpopularniejszych numerów w Stanach Zjednoczonych. Na szczycie zestawienia królował trzy tygodnie.  

Tym samym wschodząca gwiazda, wraz utworem, który okrzyknięto "największym hiphopowym przebojem lata", była pierwszą od 19 lat raperką, która dzięki solowemu numerowi trafiła na szczyt Billboard Hot 100. Żadna inna raperka nie utrzymała się z solowym numerem tak długo na miejscu pierwszym.

Przypomnijmy, że Cardi B zanim została raperką, pracowała m.in. w klubie ze striptizem. "Ta praca mnie uratowała od wielu rzeczy. Dzięki niej wróciłam do szkoły" - mówiła serwisowi Complex.INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cardi B | Migos

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje