Reklama

Reklama

Ofelia z letnią niespodzianką! Posłuchaj utworu "Ariwederczi"

Ofelia zaprezentowała swoją kolejną odsłonę - Samantę. To zapowiedź nadchodzącego albumu "Osiem".

Ofelia zaprezentowała swoją kolejną odsłonę - Samantę. To zapowiedź nadchodzącego albumu "Osiem".
Iga Krefft występuje na scenie jako Ofelia /Jacek Kurnikowski /AKPA

"Bez Samanty nie byłoby Ofelii. Bez Samanty nie ma samoakceptacji. Bez Samanty nie będzie miłości. Samanta wie, że może kochać innych tylko jeśli dobrze wypielęgnuje siebie. Dzięki temu wie, jak zarażać tym co słoneczne i lekkie" - tak o nowej odsłonie mówi wokalistka.

Ariwederczi (Samanta) to kolejna odsłona płyty Osiem - drugiego albumu Ofelii, który ukaże się już we wrześniu. 

Producentem albumu jest Kuba Karaś (The Dumplings, Karaś/Rogucki). Wcześnie ukazały się single: "Zakochana w bicie" (Miranda), "Słony kiss" (Lisa) oraz "Samuraj" (Helena).

Reklama

Kim jest Ofelia?

Iga Krefft już od najmłodszych lat interesowała się szeroko pojętą sztuką, a w szczególności muzyką i aktorstwem. Naukę rozpoczęła na warsztatach wokalno-aktorskich Gamma w Radomiu. Dwukrotnie brała udział w programie telewizyjnym "Od przedszkola do Opola" (z udziałem Dżemu oraz Andrzeja Piasecznego).

W 2007 roku wystąpiła na deskach opolskiego amfiteatru. Wspólnie z Mieczysławem Szcześniakiem zaśpiewała piosenkę "Dumka na dwa serca". W tym samym roku znalazła się w obsadzie musicalu "Akademia Pana Kleksa", który wystawiany był na deskach warszawskiego teatru muzycznego Roma. Dzięki udziałowi w castingu zdobyła także rolę Uli w serialu "M jak miłość".

Ofelia (Iga Krefft) ma na swoim koncie bardzo dobrze przyjęty debiutancki album "Ofelia". Znane stały się m.in. piosenki "Zaraz", "Tu", "Ćma" czy "Dwa słowa"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL