Reklama

Novika i Sambor w kolejnym singlu. Zobacz teledysk do "Born Again"

To już kolejna współpraca duetu Novika-Sambor. "Born Again" to drugi singel zapowiadający nadchodzącą EP-kę.

To już kolejna współpraca duetu Novika-Sambor. "Born Again" to drugi singel zapowiadający nadchodzącą EP-kę.
Novika i Sambor szykują wspólną EP-kę /materiały prasowe

Pierwszym owocem ich współpracy był utwór "Hope", który ukazał się przed wakacjami. Później poznaliśmy nową wersję utworu za sprawą remixu duetu Jazxing. Po tej świetnie przyjętej przez fanów i dziennikarzy "nadziei", nadszedł czas na "odrodzenie". Duet opublikował właśnie piosenkę "Born Again", która jest kolejną odsłoną nadchodzącej EP-ki.

"Born Again": Głęboka liryczna warstwa i wyróżniający się aranż

Nie oznacza to jednak, że piosenka w warstwie lirycznej jest wesoła. "Nie pierwszy raz w tekście odnoszę się do dzisiejszej kondycji ludzkiej, do przebodźcowania i ciągłego pędu. Dodatkowo szukając inspiracji poprosiłam, żeby Sambor podzielił się własnymi odczuciami. Z jego wypowiedzi mocno utkwiła mi w głowie metafora, że ciągle się rozpadamy na kawałki i składamy na nowo. Stąd w tekście: 'we're falling to pieces and then we're born again'" - tłumaczy Novika.

Reklama

W nowej piosence mocno przykuwa uwagę soczysty aranż, głęboki bas i napędzający beat,  a przy tym dużo przestrzeni na swobodny, poruszający wokal Noviki. Tym razem Sambor nie tylko odpowiada za produkcję, ale udziela się również wokalnie. Za miks i master utworu odpowiada Envee.

Teledysk do "Born Again": artystyczna wizja i symbolika według Grega Nelca

Do utworu powstał teledysk, za który odpowiada Greg Nelec. "Nasza wrażliwość jest efektem naszej przeszłości. Często zastanawiamy się, co by było, gdybyśmy tam wrócili i poprzestawiali klocki. Tylko po co? Trzeba iść dalej. W tym teledysku budujemy opowieść przy użyciu minimalnych środków wyrazu. Pojawiające się symbole nawiązują do historii Noviki, a elementem spajającym całość jest ruch: ciała, światła, kamery..." - opowiada reżyser.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Novika | Sambor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy