Reklama

Netta i książę William w Izraelu. Kontrowersyjna stylizacja laureatki Eurowizji 2018

Podczas spotkania z księciem Williamem pochodząca z Izraela zwyciężczyni Eurowizji Netta zaprezentowała się w kontrowersyjnej stylizacji. Czy to odpowiedni strój na spotkanie z członkiem rodziny królewskiej?

Książę William i Netta w Tel Awiwie

Książę William podczas wizyty w Izraelu spotkał się ze zwyciężczynią Eurowizji. Reprezentując swój kraj Netta Barzilai z utworem "Toy" wygrała tegoroczny konkurs, który odbywał się w Portugalii. Oznacza to, że za rok Eurowizja odbędzie się właśnie w Izraelu.

Reklama

Sprawdź tekst utworu "Toy" w serwisie Teksciory.pl

Wygrana reprezentantki tego kraju, jak i lokalizacja, którą zaproponowano na przyszłoroczny konkurs - Jerozolima - zdążyły już wzbudzić wiele kontrowersji ze względu na działania polityczne Izraela.

ONZ i większość państw nie uznaje Jerozolimy jako stolicy Izraela, pozostawiając tę kwestię do wyjaśnienia w negocjacjach izraelsko-palestyńskich.

Palestyńczycy wprost namawiają do bojkotu Netty, a także do odebrania jej zwycięstwa w Eurowizji za "polityczne deklaracje".

Do spotkania księcia Williama i Netty doszło w Tel Awiwie. Zwyciężczyni Eurowizji przyjęła członka brytyjskiej rodziny królewskiej na Rotschild Boulevard, jednej z głównych ulic miasta. Przy spotkaniu byli obecni fotoreporterzy i tłumy fanów, którzy zza barierek obserwowali księcia i piosenkarkę m.in. raczących się gazowanymi bezalkoholowymi drinkami.

Netta, której specyficzny styl i bycia, i ubioru, podczas konkursu Eurowizji zdążyła poznać niemal cała Europa, i tym razem postawiła na dość odważną stylizację. Wokalistka założyła na siebie krótką, koszulową sukienkę, która odsłoniła jej nogi. Uwagę najbardziej przyciągała jednak fryzura piosenkarki z Izraela. Zwyciężczyni Eurowizji postawiła wyjątkowo oryginalne, wręcz "kosmiczne" uczesanie. Do swojego koka dopięła fioletowe warkoczyki, które okalały jej twarz.

INTERIA/RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje