Reklama

Reklama

Natalia Szroeder w osobistej piosence "Para": Czasem hamulce przestają działać. Zobacz teledysk i sprawdź tekst

Po premierze piosenki "Przypływy" zaśpiewanej w duecie z Ralphem Kaminskim i gościnnym udziale w utworze "Zanim pójdziesz" hiphopowego duetu Miętha, Natalia Szroeder prezentuje swój nowy singel "Para". To kolejna zapowiedź przygotowywanej drugiej płyty popularnej wokalistki.

Natalia Szroeder prezentuje nowy teledysk

Do tej pory Natalia Szroeder wypuściła piosenki "Powinnam?" (sprawdź!), "Połóż się tu"  (posłuchaj!) oraz "Przypływy" (duet z Ralphem Kaminskim - sprawdź!) - te nagrania zapowiadają nadchodzącą drugą płytę wokalistki. Wspomniany duet z Ralphem wykonała na zakończenie niedawnej gali rozdania Fryderyków 2021 w Szczecinie.

Reklama

Kolejną odsłoną albumu jest singel "Para".

"To jest bardzo osobista piosenka. Bardzo. Ale wiem, że przecież wszyscy przechodzimy przez ciemne momenty. Ja miewam je dość regularnie. I nawet czasem lubię te swoje smutki. Są mi potrzebne, żeby bardziej doceniać słońce, które się przecież zawsze pojawia. Prędzej czy później.
I też, nie ukrywam, to są emocje bardzo inspirujące" - opowiada wokalistka.

"Czasem zatracam się za bardzo, hamulce przestają działać i staję się sama dla siebie oprawcą. I to nie jest fajne. To nie jest dobre. Czy też macie tak? A czasem trzeba po prostu odpuścić. Pozwolić życiu płynąć. Hehe. No i znów patos. Sorki! Trzymajcie się i uważajcie na siebie" - dodaje Natalia Szroeder.

Sprawdź tekst piosenki "Para" w serwisie Teksciory.pl!

Autorami nowego nagrania ponownie są Natalia Szroeder (tekst, muzyka) i Archie Shevsky (muzyka), czyli Konrad Biliński, pianista współpracujący z m.in. Natalią Kukulską i Kasią Dereń, a także z Natalią Szroeder przy jej debiutanckiej płycie "NATinterpretacje" z 2016 r.

W nagraniach uczestniczyli także Krzysztof Kawałko (gitary) i Radek Owczarz (perkusja), a Archie Shevsky dodatkowo odpowiedzialny był za bas, instrumenty klawiszowe, gitary i instrumenty perkusyjne.

Teledysk wyreżyserował Adam Romanowski, który z wokalistką zrealizował wcześniej klipy "Połóż się tu", "Nie mów nic" i "Pestki". Pracował także z m.in. sanah, Natalią Kukulską, Patrycją Markowską, Lanberry, Sarsą, Oly., Varius Manx z Kasią Stankiewicz i grupą Bokka.

Kim jest Natalia Szroeder?

Od debiutanckiego albumu "NATinterpretacje" z 2016 r. ukazały się m.in. single "Parasole" (ponad 19 mln odsłon), "Nie oglądam się", "Nie mów nic" i "Pestki".

W 2020 r. Natalia Szroeder zadebiutowała w roli prowadzącej nowego muzycznego show Polsatu - "The Four. Bitwa o sławę". Wcześniej wzięła udział w czwartej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie zajęła siódme, przedostatnie miejsce.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Szroeder | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje