Reklama

Reklama

Myslovitz: Fani zweryfikują

"Happiness Is Easy" to tytuł najnowszej płyty zespołu Myslovitz, która trafi do sklepów 12 maja. Grupa postanowiła poprosić fanów o pomoc w wyborze utworu pierwszego singla - fragmenty 6 kandydujących kompozycji możecie posłuchać na stronach INTERIA.PL. Wybierając jeden z nich macie szansę na nagrody - najnowszy album Myslovitz, wraz z autografami muzyków!

- Na pomysł konkursu wpadł nasz menedżer Maciek Pilarczyk. Nasze wewnętrzne typy, choć zbliżone, chcieliśmy zweryfikować z opiniami fanów - opowiada nam Artur Rojek, wokalista zespołu.

- Praktycznie po ponadrocznej czy nawet dwuletniej pracy nad płytą traci się obiektywizm. Dlatego chcieliśmy dowiedzieć się, co o tych piosenkach sądzą osoby słuchające ich na świeżo i podchodzące do tego bardzo obiektywnie.

W piątek, 3 marca, prezentowaliśmy fragmenty piosenek "Fikcja jest modna" i "Mieć czy być". Dzisiaj pora na kolejne dwie.

Pierwszą z nich jest "Nocnym pociągiem aż do końca świata".

Reklama

- Muzycznie ta piosenka kojarzy mi się z amerykańską alternatywą i zespołem Sonic Youth. Zresztą też kiedyś miała taki roboczy tytuł - komentuje Artur.

- Tekst dotyczy zjawiska, które w Japonii określa się słowem "hikikomori". W ten sposób nazywa się młodych ludzi, którzy wycofują się z życia, zamykają się w pokoju i nie wychodzą z nich przez lata, najczęściej poświęcając się grze na komputerach.

Posłuchaj "Nocnym pociągiem aż do końca świata"!

Kolejny utwór-kandydat na pierwszego singla z nowego albumu Myslovitz to "Spacer w bokserskich rękawicach".

- Jeżeli chodzi o aranżację, to jest to "inny" utwór w repertuarze Myslovitz. Wydaje mi się, że nigdy nie graliśmy takich piosenek, przyozdabiając je takimi riffami. Jest to test dla naszych fanów. Zobaczymy, jak oni odbiorą ten utwór.

- Natomiast tekst został napisany na podstawie myśli Jana Pawła II i jego rozmów z różnymi ludźmi.

Posłuchaj "Spacer w bokserskich rękawicach"!

Napisz, co sądzisz o nowych piosenkach Myslovitz!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i wybrania nowego singla zespołu! Szczegóły konkursu, który trwa do niedzieli, 5 marca, znajdziecie tutaj!

Wygrać w nim możecie egzemplarze nowej płyty Myslovitz, "Happiness Is Easy", która ukaże się w sklepach w maju.

Zobacz teledyski grupy Myslovitz na stronach INTERIA.PL!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy