Reklama

Miley Cyrus rapuje o koleżankach po fachu. Nicki Minaj i Selena Gomez się obrażą?

Już 31 maja premiera nowej EP-ki Miley Cyrus "She Is Coming". Wokalistka zaprezentowała niedawno trzy utwory z nadchodzącego wydawnictwa. W jednym z nich padły słowa, które można uznać za zajęcie strony w konflikcie dwóch wielkich gwiazd rapu: Nicki Minaj i Cardi B. Co takiego padło z ust Miley?

Miley Cyrus wydaje nowa EP-kę "She Is Coming"

Miley Cyrus już 1 czerwca wystąpi na Orange Warsaw Festival, a dzień wcześnie światło dzienne ujrzy jej nowa EP-ka "She Is Coming". Będzie się na nią składać sześć kawałków.

Reklama

Polscy fani nie mogą się więc doczekać koncertu, na którym wokalistka na pewno zaprezentuje nowe numery.

Część z nich Miley niedawno wykonała podczas BBC Radio 1’s Big Weekend Festival. Artystka zaśpiewała: "Cattitude", "Mother's Daughter" (posłuchaj!) oraz "Dream" (sprawdź!).

Szczególną uwagę fanów przykuł utwór "Cattitude", w którym Miley rapuje: "I love you Nicki, but I listen to Cardi" (sprawdź pełny tekst utworu!).

Miley i Nicki Minaj raczej nie żywią do siebie wielkiej sympatii. Podczas gali MTV Video Music Awards w 2015 roku wymieniły się niezbyt miłymi komentarzami. Z kolei w przypadku Cardi B i Nicki Minaj mówi się wręcz o konflikcie.

Jakiś czas temu Cyrus powiedziała w radiu Capital FM:

"Uważam, że każdy ma prawo do czerpania przyjemności ze słuchania dwóch artystów, którzy podążają podobną ścieżką. Dorastałam współpracując z Seleną i Demi. Nigdy nie było między nami rywalizacji. Ariana to jedna z moich najlepszych przyjaciółek".

W swoich mediach społecznościowych Miley pociągnęła to, co usłyszeliśmy w "Cattitude", ale w kontekście innych artystek: "I love you Selena but I listen to Demi...".

To dosyć odważne słowa wobec koleżanek po fachu. Już niedługo przekonamy się, co takiego Miley zafundowała nam na najnowszej EP-ce. Zapowiadające ją filmiki na Instagramie wokalistki już mogą budzić kontrowersje. 


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Miley Cyrus | Cardi B | Mały Nicki | Selena Gomez | Demi Lovato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje