Reklama

Michał Wiśniewski skomentował rzekomy romans z Agatą Buczkowską

Michał Wiśniewski w specyficzny sposób skomentował plotki na temat jego romansu z wokalistką Ich Troje Agatą Buczkowską. Jak podsumował całą sytuację wokół swojej osoby?

Michał Wiśniewski w specyficzny sposób skomentował plotki na temat jego romansu z wokalistką Ich Troje Agatą Buczkowską. Jak podsumował całą sytuację wokół swojej osoby?
Michał Wiśniewski skomentował plotki o romansie z Agatą Buczkowską /ForumGwiazd.com.pl /Agencja FORUM

Wszyscy śledzący Dominikę Tajner-Wiśniewską czy jej męża Michała Wiśniewskiego byli w szoku po informacji, że wokalista Ich Troje złożył pozew o rozwód.

Informacją tą Dominika podzieliła się na swoim Facebooku: "Kochani mój mąż złożył pozew o rozwód" - napisała uczestniczka "Tańca z gwiazdami", która właśnie pożegnała się z programem. Post jednak po krótkim czasie usunęła.

"Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce..." - powiedziała Plejadzie Dominika Tajner-Wiśniewska.

Reklama

Z kolei w rozmowie z "Faktem" oznajmiła: "Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem w stanie o tym rozmawiać. Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew. Możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku".

Piosenkarz całą sytuację żartem postanowił skomentować w programie "To był rok" TVP. "To jest dowód na to, że to była ostatnia żona i teraz pora na męża" - wypalił.

Serwisy plotkarskie natychmiast powiązały Michała Wiśniewskiego z obecną wokalistką Ich Troje, Agatą Buczkowską. Dowodem miało być wspólne zdjęcie piosenkarzy, którzy obejmowali się na scenie.

Pierwsza plotki skomentowała właśnie piosenkarka, która stanowczo zdementowała rzekomy romans:

"W odpowiedzi na pojawiające się od kilku dni doniesienia medialne, jakobym miała romans z Michałem Wiśniewskim i była przyczyną rozstania Michała z Dominiką Tajner-Wiśniewską informuję, że nie mam i nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim, a pojawiające się kolejne artykuły, są dla mnie krzywdzące i uderzają w moje dobre imię" - pisała, atakując dziennikarzy, którzy rozsiewali plotki i dodając, że wszelkie pomówienia będą wyjaśnianie w sądzie.

Teraz spekulacje postanowił skomentować sam Wiśniewski. Zrobił to w wymowny sposób, wrzucając wspólne zdjęcie jego syna Xaviera i Agaty Buczkowskiej, które podpisał: "No i teraz by się zgadzało". Wokalista wyśmiał więc plotki na temat swojego romansu z Buczkowską oraz romansu jego syna z członkinią Ich Troje.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner małżeństwem byli od czerwca 2012 roku. Wcześniej wokalista Ich Troje był w związkach z Magdą Femme, Mandaryną i Anną Świątczak.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Ich Troje | Agata Buczkowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy