Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie z młodości. Zmienił się?

Na swoim Instagramie Michał Wiśniewski swoje zdjęcie sprzed wielu lat. "Nic się nie zmieniłeś" - napisała mu w komentarzu jedna z fanek.

Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie sprzed lat

Ich Troje pracuje nad nową, ostatnią w karierze płytą (sprawdź!), tymczasem Michała Wiśniewskiego najwyraźniej wzięło na wspominki. Na swoim Instagramie opublikował zdjęcie sprzed wielu lat.

Czarno-białe zdjęcie musiało być zrobione dość dawno. Sądząc po opisie posta odnalezienie tego zdjęcia po latach, musiało wprowadzić Wiśniewskiego w dobry nastrój.

"Made my day!" - napisał Wiśnia i dodał do opisu roześmiane emotikony.

Reklama

"Boże, ile ja się nawzdychałam do tej fotki", "Ale przystojniacha", "Nic się nie zmieniłeś" - czytamy w komentarzach.

Jedna z fanek zauważyła też, że syn Michała, Xavier, robi się do niego bardzo podobny.

"Xawier ma te same rysy twarzy" - napisała.

Michał Wiśniewski - Zatańcz ze mną

Michał Wiśniewski w marcu 2020 r poślubił swoją piątą żonę - Polę. To właśnie jej zadedykował swój ostatni utwór "Zatańcz ze mną".

"Mamy z żoną taki zwyczaj, że wieczorami sobie tańczymy. Robimy to dlatego, żeby pielęgnować nasze uczucia względem siebie. Stąd też powstał ten kawałek" - mówił w trakcie zdjęć Michał Wiśniewski. Na scenie towarzyszył mu zespół ARS Band.

Sprawdź tekst piosenki "Zatańcz ze mną" w serwisie Tekściory.pl!

Autorami piosenki "Zatańcz ze mną" są Jacek Wąsowski (muzyka, tekst) oraz Michał Wiśniewski i Szymon Barabach (tekst).

"Kilkukrotnie słyszałem, że wypadałoby nagrać jakiś nowy przebój. Nagrałem już tyle hitów, że nie mam ciśnienia na robienie kolejnych. 'Zatańcz ze mną' jest piosenką bardzo osobistą" - podkreśla Wiśniewski.

Twoja twarz brzmi znajomo: Michał Wiśniewski jurorem

Michał Wiśniewski wystąpił w ostatniej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo" razem z Andrzejem Gromalą (znanym jako Gromee) jako jurorzy. Zastąpili oni w tych rolach Kacpra Kuszewskiego i Adama Strycharczuka.

Uczestników oceniali także znane z poprzednich edycji Małgorzata Walewska i Katarzyna Skrzynecka. Gospodarzami programu byli Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje