Reklama

Reklama

Ich Troje kończy działalność? Michał Wiśniewski rozwiewa wątpliwości

Michał Wiśniewski na swoim Instagramie poinformował, że najnowsza płyta Ich Troje będzie ostatnią. Czy to naprawdę koniec działalności zespołu?

Michał Wiśniewski na swoim Instagramie poinformował, że najnowsza płyta Ich Troje będzie ostatnią. Czy to naprawdę koniec działalności zespołu?
Ich troje kończą działalność? /Karol Makurat /AKPA

Michał Wiśniewski nie daje sobie ostatnio czasu na odpoczynek. Razem z żoną Polą wypuścił teledysk "Zatańcz ze mną", wokalista zdradził także, że planuje duet ze swoją córką Etiennette oraz piosenkę dla swojego najmłodszego syna Falco. Wiśnia zapowiadał też nowy album Ich Troje, jednak teraz przekazał fanom zespołu przykre informacje.

Ich Troje - nowa płyta?

Wokalista udostępniał niedawno wideo z sesji zdjęciowej zespołu.

"Pozostała nam już teraz tylko sesja Ich Troje! Zapowiada się intensywny rok dwa tysiące dwudziesty drugi. Naprawianie i odrabianie zaległości z pandemii. Pędzimy w galopie. Oby tylko nie odbić się od ściany." - napisał Michał Wiśniewski.

Reklama

Z treści wpisu można było wnioskować, że zespół szykuje się do trasy koncertowej, ale wśród hasztagów pod postem pojawiło się również hasło: "Nowy album w drodze". 

Dzięki najnowszemu wpisowi na Instagramie poznaliśmy prawdę. Wiśniewski zapowiedział, że nowy, 10-ty album Ich Troje będzie ostatnim w karierze zespołu! 

"Wczoraj zrealizowaliśmy sesję do 10-tej, a zarazem ostatniej w dorobku zespołu Ich Troje płyty" - zapowiedział Wiśniewski.

Czy to oznacza zamknięcie tego rozdziału? Czerwonowłosy wyjaśnił, że absolutnie nie.

"Uspokajam. Nie schodzimy ze sceny, a jedynie, idąc z duchem czasu, przenosimy się z kolejnymi produkcjami do sieci" - wyjaśnił muzyk.

Ostatnia płyt Ich Troje. Kiedy premiera?

Michał napisał też kilka miłych słów dla swojego wieloletniego kolegi z zespołu - Jacka Łągwy.

"Korzystając z okazji chciałbym podziękować Jackowi za długoletnią przyjaźń. Możemy się różnić w wielu kwestiach, ale finalnie ramię w ramię idziemy w tym samym kierunku" - napisał Wiśniewski.

Podziękowania skierował również do występującej z zespołem Anny Świątczak, z którą ma dwie córki - Vivenne i Etiennette.

"Aniu, wniosłaś do tego zespołu wiele talentu, serca i dobrej energii. Mam nadzieje, że będę mógł z nich czerpać jeszcze wiele lat" - podziękował Wiśniewski.

Nowy album razem z książką będącą podsumowaniem 25-letniej kariery zespołu pojawi się w sklepach już 14 lutego 2022 roku.

Twoja twarz brzmi znajomo: Michał Wiśniewski jurorem

Michał Wiśniewski występuje w najnowszej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo" razem z Andrzejem Gromalą (znanym jako Gromee). Zastąpili oni w tych rolach Kacpra Kuszewskiego i Adama Strycharczuka

Uczestników oceniają także znane z poprzednich edycji Małgorzata Walewska i Katarzyna Skrzynecka. Gospodarzami programu nadal będą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL