Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska razem w teledysku. Zobacz "Zatańcz ze mną" i sprawdź tekst

"Tak się ma, jak się dba" - taki cytat z Poli Wiśniewskiej znalazł się na początku teledysku "Zatańcz ze mną" Michała Wiśniewskiego. To debiut piątej żony lidera Ich Troje w klipie.

"Tak się ma, jak się dba" - taki cytat z Poli Wiśniewskiej znalazł się na początku teledysku "Zatańcz ze mną" Michała Wiśniewskiego. To debiut piątej żony lidera Ich Troje w klipie.
Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski w teledysku "Zatańcz ze mną" /

"'Zatańcz ze mną' to miłosna historia dwojga ludzi, którzy niespodziewanie trafili na siebie na parkiecie życia, odnajdując wspólny rytm. W tym roku minęły dwa lata od momentu, kiedy postanowili iść wspólnie przed siebie, ramię w ramię tanecznym krokiem" - czytamy w opisie teledysku "Zatańcz ze mną" (sprawdź!).

Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski poślubił Polę Wiśniewską w marcu 2020 r. Para poznała się krótko po rozwodzie lidera Ich Troje z czwartą żoną - Dominiką Tajner.

Reklama

"Teledysk do tej piosenki powstawał od sierpnia do września 2021 roku, w różnych zakątkach Polski. Bez ciśnienia, oczekiwań i planu. Wyłącznie z potrzeby serca, z dużą dawką szczerości, autentyczności i prawdziwej miłości" - podkreśla wokalista.

Zdjęcia kręcono m.in. na zamku w Ogrodzieńcu, a także w jednym z nadmorskich hoteli.

"Mamy z żoną taki zwyczaj, że wieczorami sobie tańczymy. Robimy to dlatego, żeby pielęgnować nasze uczucia względem siebie. Stąd też powstał ten kawałek" - mówił w trakcie zdjęć Michał Wiśniewski. Na scenie towarzyszył mu zespół ARS Band.

Sprawdź tekst piosenki "Zatańcz ze mną" w serwisie Tekściory.pl!

Autorami piosenki "Zatańcz ze mną" są Jacek Wąsowski (muzyka, tekst) oraz Michał Wiśniewski i Szymon Barabach (tekst).

"Kilkukrotnie słyszałem, że wypadałoby nagrać jakiś nowy przebój. Nagrałem już tyle hitów, że nie mam ciśnienia na robienie kolejnych. 'Zatańcz ze mną' jest piosenką bardzo osobistą" - podkreśla Wiśniewski.

Twoja twarz brzmi znajomo: Michał Wiśniewski jurorem

Michał Wiśniewski występuje w najnowszej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo" razem z Andrzejem Gromalą (znanym jako Gromee). Zastąpili oni w tych rolach Kacpra Kuszewskiego i Adama Strycharczuka.

Uczestników oceniają także znane z poprzednich edycji Małgorzata Walewska i Katarzyna Skrzynecka. Gospodarzami programu nadal są Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Pola Wiśniewska | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama