Reklama

Reklama

Michał Szpak wystąpi w programie "Mów mi Mistrzu"

Michał Szpak, Natalia Siwiec i Kacper Kuszewski będą gośćmi kolejnego odcinka programu TVP2 "Mów mi Mistrzu".

Prowadzący program "Mów mi Mistrzu"

Program "Mów mi Mistrzu", który wraz z początkiem grudnia zadebiutował na antenie telewizyjnej Dwójki, to improwizowany show o komediowym charakterze. Znane osoby życia publicznego biorą udział w niezwykłej grze.

W ciemnym pomieszczeniu, zwanym transformatorem, są poddawani szczególnej metamorfozie. Następnie - odpowiednio przebrani i ucharakteryzowani - występują w scenkach odgrywanych przez profesjonalnych aktorów.

Trudność polega na tym, że do momentu wyjścia na scenę nie wiedzą, jak wyglądają, jaką postać przyjdzie im zagrać, ani co obejmuje scenariusz. Na oczach publiczności mierzą się z nieoczekiwanymi, często ekstremalnymi sytuacjami.

Reklama

W pierwszym wyemitowanym odcinku programu zobaczyliśmy: Dodę, Karola Strasburgera oraz Andrzeja Młynarczyka. Tym razem widzowie zobaczą popisy Kacpra Kuszewskiego, Michała Szpaka oraz Natalii Siwiec.

Prowadzącymi show są Aleksandra Nieśpielak i Antoni Królikowski

Na Facebooku uczestnik tegorocznej Eurowizji zapowiedział, że będzie to występ na miarę "Marleny", czyli nietypowych życzeń urodzinowych, które złożył swojej siostrze na Facebooku w 2014 roku.

Emisja odcinka z Michałem Szpakiem przewidziana jest na piątek, na godzinę 22:25.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje