Reklama

Reklama

Michał Szpak w stroju na Halloween. Przebrał się za... Ralpha Kaminskiego!

Wielu celebrytów chwali się, za kogo przebrało się na tegoroczne Halloween. Wśród bawiących się gwiazd był Michał Szpak, który przebrał się za innego piosenkarza z Jasła. Jego wybór padł na Ralpha Kaminskiego! Muzyk zdążył już skomentować zdarzenie.

Wielu celebrytów chwali się, za kogo przebrało się na tegoroczne Halloween. Wśród bawiących się gwiazd był Michał Szpak, który przebrał się za innego piosenkarza z Jasła. Jego wybór padł na Ralpha Kaminskiego! Muzyk zdążył już skomentować zdarzenie.
Michał Szpak /TRICOLORS/EAST NEWS /East News

Michał Szpak celebrował Halloween, jak wiele innych gwiazd także przebrał się specjalnie na tę okazję. Tym razem nie zdecydował się na szokujące wizerunkowe decyzje - jego kostium nie był świecący i pełen brokatu, a wręcz przeciwnie! Artysta wcielił się w Ralpha Kaminskiego!

Szpak założył perukę obecną w wizerunku Kaminskiego podczas promocji projektu "Bal u Rafała". Dodatkowo nie zabrakło też atrybutu w postaci zestawu z McDonald's, którego ambasadorem został niedawno piosenkarz.

Fanom wokalisty bardzo spodobał się to dość klasyczne i eleganckie wcielenie. Strój skomentował także sam Ralph Kaminski: "KOCHAM" - napisał.

Reklama

Warto dodać, że obaj artyści pochodzą z Jasła i w dodatku są kuzynami. Przebranie można uznać za rewanż, bo w ubiegłym roku to Ralph Kaminski ucharakteryzował się na Szpaka (sprawdź!).

Michał Szpak i JowiszJa

Wiele lat zajęło Polakom przyzwyczajanie się do wizerunku Michała Szpaka (zobacz!), który szokował innością, wywoływał skandale, mierzył się z krytyką i niezrozumieniem. Zawsze z uniesioną głową, broniąc swoich racji brnął do przodu, co doprowadziło go do przełomowego momentu w karierze. 

Jakiś czas temu zaprezentował nowe wcielenie - JowiszJa. Jest to jego alter ego, które daje mu możliwość ujścia wyobraźni i fantazji. "Jowiszja pozwala mi być jeszcze bardziej odklejonym. Ona nie ma problemu z tym, żeby wyjść na scenę w stringach, a Michał Szpak już tak"  - tłumaczył artysta.

"Jestem pod jej wpływem i dość mocno na mnie oddziałuje. Faktycznie pozwala mi na to, aby móc czuć się cały czas i nieustająco wolnym człowiekiem. To jest bardzo ciężkie tutaj, ale z drugiej strony, to daje mi satysfakcję i adrenalinę. Jowiszja sięga do tych gwiazd, które lubi najbardziej" - dodał.

Michał Szpak dokonał coming out?

Niedawno w wywiadzie dla "Twojego Stylu" ujawnił, że jest panseksualny. "Miłość nie ma płci. Miłość to opieka, troska, zachwyt, relacja z osobą, z którą jest mi dobrze. Nie mogę powiedzieć, że zakocham się tylko w kobiecie lub tylko w mężczyźnie, bo ja zakochuję się w człowieku. Seksualność to sfera, którą odkrywa się całe życie" - tłumaczył.

"Uważam, że każdy, niezależnie od płci kulturowej, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, zasługuje na miłość. Jestem queerowy, nie identyfikuję się z żadną płcią. Tak naprawdę żyję tu i teraz. Żyję chwilą" - mówił.

Zobacz też: 

Współpracownicy odwracają się od Kanye Westa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama