Reklama

Reklama

Michał Szpak odpoczywa na wakacjach: Człowiek wystawi, co wystawi i od razu się robi afera

Zdjęcia Michała Szpaka opublikowane przez jego przyjaciółkę Violet Oliferuk wzbudziły gorące emocje wśród fanów i w plotkarskich mediach.

Michał Szpak odpoczywa na egzotycznych wakacjach

Michał Szpak z pewnością jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiej sceny muzycznej (sprawdź!). Nigdy nie bał się wyrażać siebie zarówno słowami, jak i oryginalnymi kreacjami.

Po ostatnim występie na "Walentynkach z Polsatem" w Białymstoku wokalista postanowił skorzystać ze słońca poza Polską i wybrał się na egzotyczne wakacje. Na materiałach w mediach społecznościowych możemy zobaczyć palmy, piasek i morze.

Reklama

Szpakowi towarzyszy jego przyjaciółka, początkująca wokalistka Violet Oliferuk (posłuchaj!), mieszkająca obecnie w USA (niedawno dostała amerykańskie obywatelstwo).

Polska publiczność poznała ją w "Top Model", ale znacznie głośniej zrobiło się o niej dzięki "The Voice of Poland".

Podczas przesłuchania w ciemno wykonała utwór Pink "Walk Me Home" (sprawdź!). Swój fotel odwrócił wtedy właśnie Michał Szpak. Był bardzo zaskoczony, kiedy zobaczył na scenie swoją przyjaciółkę.

Violet udało się dojść w programie aż do etapu bitew. Podczas nokautu trener wyeliminował ją jednak, tłumacząc swoją decyzję słowami: "Jeśli mam być sprawiedliwy, to nie mogę z powodu własnych uczuć skrzywdzić kogoś, kto jest lepszy. W życiu nie ma łatwych decyzji...". Ta sytuacja jednak nie wpłynęła negatywnie na ich prywatną relację. Wręcz przeciwnie - trwale ją umocniła.

Na Instastories Violet pojawiły się zdjęcia Michała Szpaka, pokazującego do aparatu środkowe palce. Fani zwrócili też uwagę na m.in. błyskawice (symbol strajku kobiet) na paznokciach wokalisty, a także na jednym z jego boków.

"Człowiek sobie wyjedzie na wakacje, wystawi, co wystawi i od razu się robi afera. No cóż... I to jeszcze nie na moim Instagramie. Tak czy inaczej, dobrego dnia wam życzę i... luz" - skomentował Szpak.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje