Reklama

Reklama

Metallica kupiła ulicznemu muzykowi nowy zestaw perkusyjny

Muzycy Metalliki pomogli innemu muzykowi. Uliczny perkusista znany jest z wyjątkowych występów!

Muzycy Metalliki pomogli innemu muzykowi. Uliczny perkusista znany jest z wyjątkowych występów!
Metallica wspomogła ulicznego muzyka /materiały prasowe

Muzycy grypy Metallica wspomogli znanego w internecie ulicznego muzyka. Sheriff Drumman to perkusista, który zaistniał w sieci dzięki wyjątkowym występom na perkusji umieszczonej na jego ciężarówce.

Niestety, jakiś czas temu perkusiście skradziono wyjątkowy samochód razem ze sprzętem. Policja odnalazła auto, ale perkusji już w nim nie było.

Z pomocą przybyła Metallica, która zakupiła chłopakowi nowe bębny. Grupa poinformowała o tym w social mediach.

"Jesteśmy zaszczyceni, że możemy pomóc koledze artyście. Nie przestawaj grać Sheriff Drumman!" - napisali.

Reklama

Muzyk odpisał swoim darczyńcom.

"Wielkie dzięki, chłopaki. Dziękuję za to, że poświęciliście czas i pieniądze, żeby pomóc mi robić to, co najbardziej kocham" - napisał Drumman.

W zeszłym roku zespół promował wyjątkową składankę zabierającą covery piosenek, który znalazły się na legendarnym "Czarnym albumie".

"The Metallica Blacklist" to znacznie więcej niż tribute album. To celebracja niesłabnącego wpływu albumu "Metallica" na kolejne generacje artystów. To także jeden z najbardziej ambitnych projektów przygotowanych przez team zespołu. 

Do "Blacklist" zaproszono ponad 50 artystów reprezentujących niesamowicie różnorodny zakres gatunków, pokoleń, kultur, kontynentów i nie tylko. Każdy z nich zaprezentował własną i wyjątkową wizję ulubionego utworu z czarnego albumu. "The Metallica Blacklist" to przypomnienie, dlaczego album sprawił, że Metallica trafiła do głównego nurtu, oraz nowy wgląd w uniwersalne i ponadczasowe kompozycje. 

Na kompilację trafili artyści wykonujący country, elektronikę, hip-hop, punk, indie, rocka, metal, pop... Każdy z artystów nie tylko użyczył swojej kreatywności, ale także wybrał organizację charytatywną, której konto zasili część wpływów ze sprzedaży "Blacklist" - podzielone na równo z fundacją Metalliki All Within My Hands.  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL