Reklama

Reklama

Metallica: Fanka urodziła dziecko podczas koncertu legendarnego zespołu

Kobieta urodziła dziecko podczas koncertu grupy Metallica w Brazylii. "Na każdym koncercie, na który idę, coś musi się wydarzyć, ale tym razem chyba przeszłam samą siebie" - napisała na Instagramie.

Fanka Metalliki urodziła dziecko podczas koncertu kapeli

Tatuażystka Joice M. Figueiró była w 39 tygodniu ciąży, kiedy uczestniczyła w koncercie na grupy Metallica w Brazylii. 

Joice czuła się dobrze podczas występów supportów, czyli grup Ego Kill Talent i Greta Van Fleet. Zaczęła mieć skurcze, kiedy muzycy Metalliki weszli na scenę.

Wody odeszły Figueiro w drodze do ambulatorium i nie było czasu na przewiezienie jej do szpitala położniczego.

"Luan Figueiró przyszedł na świat 05/07/2022 o 23:15, wstrząsając wszystkimi metalowymi konstrukcjami" - napisała na Instagramie.

Według tatuażystki, w momencie porodu, zespół zagrał ostatni utwór swojego setu, "Enter Sandman".

Reklama

"Na każdym koncercie, na który idę, coś musi się wydarzyć, ale tym razem chyba przeszłam samą siebie" - skomentowała na platformie społecznościowej.

"Kupiłam ten bilet trzy lata temu i nigdy nie wyobrażałam sobie, że coś takiego może się wydarzyć" - dodaje świeżo upieczona mama.

Metallica i jej Czarny Album

W zeszłym roku zespół promował wyjątkową składankę zabierającą covery piosenek, który znalazły się na legendarnym "Czarnym albumie".

"The Metallica Blacklist" to znacznie więcej niż tribute album. To celebracja niesłabnącego wpływu albumu "Metallica" na kolejne generacje artystów. To także jeden z najbardziej ambitnych projektów przygotowanych przez team zespołu. 

Do "Blacklist" zaproszono ponad 50 artystów reprezentujących niesamowicie różnorodny zakres gatunków, pokoleń, kultur, kontynentów i nie tylko. Każdy z nich zaprezentował własną i wyjątkową wizję ulubionego utworu z czarnego albumu. "The Metallica Blacklist" to przypomnienie, dlaczego album sprawił, że Metallica trafiła do głównego nurtu, oraz nowy wgląd w uniwersalne i ponadczasowe kompozycje. 

Na kompilację trafili artyści wykonujący country, elektronikę, hip-hop, punk, indie, rocka, metal, pop... Każdy z artystów nie tylko użyczył swojej kreatywności, ale także wybrał organizację charytatywną, której konto zasili część wpływów ze sprzedaży "Blacklist" - podzielone na równo z fundacją Metalliki All Within My Hands.  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama