Reklama

Meghan Trainor przykro z powodu ataku na Jennifer Lopez

"Ain't Your Mama" to nowy singel Jennifer Lopez. Po premierze wokalistka spotkała się z ostrą reakcją fanów, ponieważ piosenka powstała we współpracy z oskarżonym o gwałt producentem Dr Luke'em. Meghan Trainor, która również pomagała w powstawaniu utworu, "czuła się okropnie" z tego powodu.

Jennifer Lopez spotkała się z ostrą krytyką

Jennifer Lopez podczas ostatniego odcinka program "American Idol", w którym była jurorem, zaprezentowała swój nowy singel "Ain't Your Mama".

Reklama

Piosenka powstała we współpracy z producentem Dr Luke'em. Mężczyzna został oskarżony o gwałt, molestowanie oraz znęcanie psychiczne i fizyczne nad podopieczną jego wytwórni Keshą. Sprawa wywołała duży skandal, w który zaangażowało się wiele gwiazd.

Jennifer Lopez po premierze singla spotkała się z krytycznymi reakcjami fanów, którzy twierdzą, że w ten sposób wokalistka wspiera Dr Luke'a.

Meghan Trainor, która również była zaangażowana w prace nad piosenką (napisała tekst), wyznała, że "czuła się okropnie" widząc negatywne komentarze fanów. 

"To nie było w porządku wobec niej, w ogóle - mówiła Trainor i dodała - "Czułam się okropnie, kiedy na Jennifer spłynął cały hejt za ten utwór, to jest niedorzeczne. To jest dla niej tak ważna piosenka".

Posłuchaj utworu "Ain't Your Mama":

Sprawdź tekst utworu "Ain't Your Mama" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Meghan Trainor | Jennifer Lopez | Dr. Luke

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje