Reklama

Matheo zremiksował siostry Godlewskie

Polski producent postanowił przerobić hit sieci ostatnich dni, czyli śpiewające siostry Godlewskie.

Siostry Godlewskie podbiły sieć zaraz przed świętami

Małgorzata i Esmeralda Godlewskie zaraz przed świętami stały się popularne w sieci za sprawą wyśpiewanych życzeń świątecznych. Na ich wykonaniu, które w kilka dni zdobyło 1,5 miliona wyświetleń nie zostawiono jednak suchej nitki.

Reklama

Siostry były krytykowane za wygląd i brak talentu. W sieci pojawili się także ich obrońcy, którzy twierdzili, że dziewczyny nie zrobiły nic złego i zostały wyśmiane jedynie za to, że słabo śpiewają.

W nocy z 24 na 25 grudnia na swoim Facebooku remiks słynnych już życzeń świątecznych opublikował polski producent Matheo, znany ze współpracy z Sobotą, Popkiem, Tede, Paluchem i wieloma innymi raperami.

"Wybrałem naprawdę najmocniejsze fragmenty kolędy do swojej hinduskiej kompozycji pod względem zarówno treści jak i wokalu. Wiem, że czasem i tak będzie niewyraźnie coś słychać, ale ja nie jestem nawet w stanie stwierdzić, co jest śpiewane w oryginale więc chyba możemy sobie pozwolić na ten zamierzony brak jakości, o którą podjąłem niewyobrażalną walkę, mając do dyspozycji tylko słuchawki" - napisał.

Remiks w ciągu trzech dni odsłuchano ponad 35 tys. razy.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Matheo | Siostry Godlewskie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje