Reklama

Matheo zremiksował siostry Godlewskie

Polski producent postanowił przerobić hit sieci ostatnich dni, czyli śpiewające siostry Godlewskie.

Polski producent postanowił przerobić hit sieci ostatnich dni, czyli śpiewające siostry Godlewskie.
Siostry Godlewskie podbiły sieć zaraz przed świętami /

Małgorzata i Esmeralda Godlewskie zaraz przed świętami stały się popularne w sieci za sprawą wyśpiewanych życzeń świątecznych. Na ich wykonaniu, które w kilka dni zdobyło 1,5 miliona wyświetleń nie zostawiono jednak suchej nitki.

Siostry były krytykowane za wygląd i brak talentu. W sieci pojawili się także ich obrońcy, którzy twierdzili, że dziewczyny nie zrobiły nic złego i zostały wyśmiane jedynie za to, że słabo śpiewają.

W nocy z 24 na 25 grudnia na swoim Facebooku remiks słynnych już życzeń świątecznych opublikował polski producent Matheo, znany ze współpracy z Sobotą, Popkiem, Tede, Paluchem i wieloma innymi raperami.

Reklama

"Wybrałem naprawdę najmocniejsze fragmenty kolędy do swojej hinduskiej kompozycji pod względem zarówno treści jak i wokalu. Wiem, że czasem i tak będzie niewyraźnie coś słychać, ale ja nie jestem nawet w stanie stwierdzić, co jest śpiewane w oryginale więc chyba możemy sobie pozwolić na ten zamierzony brak jakości, o którą podjąłem niewyobrażalną walkę, mając do dyspozycji tylko słuchawki" - napisał.

Remiks w ciągu trzech dni odsłuchano ponad 35 tys. razy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Matheo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy