Reklama

MaRina powraca z nowym singlem. Posłuchaj "Nigdy więcej"

MaRina przedstawia nowy singel i teledysk, tym razem z gościnnym udziałem Young Igiego. Utwór "Nigdy więcej", zapowiadający trzeci album MaRiny, ukazał się nakładem własnej wytwórni artystki. Żona Wojciecha Szczęsnego bardzo martwiła się o jego zdrowie na planie, gdy okazało się, że Young Igi jest zakażony koronawirusem.

Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała nowy singel

"Nigdy więcej" (sprawdź!) to drugi singel i teledysk, w którym MaRina występuje u boku polskiego rapera. 

Reklama

Klip "News" (sprawdź!) z udziałem Kabe okazał się dużym sukcesem - zbliża się obecnie do 6 milionów wyświetleń na YouTube. Tym razem wokalistka zaśpiewała z Young Igim.

Tekst i muzykę do piosenki "Nigdy więcej" napisali MaRina, Young Igi, GverillaJeremi Sikorski. Za bity odpowiada SquidBits, zaś za miks, mastering i co-production - Marek WalaszekAddicted To Music Studio. Producentem utworu jest Marina Łuczenko-Szczęsna.

Utwór opowiada o tym, jak ludzie oceniają drugiego człowieka przez pryzmat dóbr materialnych, nie biorąc pod uwagę drogi, jaką ktoś przebył, by być tu, gdzie jest teraz. MaRina porusza również temat najtrudniejszego dla niej okresu, który wiązał się z utratą głosu i koniecznością laserowej operacji strun głosowych. W jego trakcie wokalistka mierzyła się z ogromną presją mediów, spłycających rangę problemu i sprowadzających go do posiadania rzeczy materialnych.

"Użyty w utworze wóz jest metaforą siły i determinacji w walce o siebie" - mówi wokalistka. "Eliminując wszelkie zarzuty oraz czyjąś zazdrość, nieustannie idę do przodu, nie poddaję się i realizuję się jako artystka, tworząc kolejne utwory, nie zapominając, jak bardzo ważne jest dla mnie wsparcie rodziny" - dodaje żona Wojciecha Szczęsnego, bramkarza piłkarskiej reprezentacji Polski, który wziął udział w kręceniu klipu.

Teledysk do "Nigdy więcej" powstał w Warszawie w sierpniu 2020 roku, a zrealizowała go, podobnie jak to było w wypadku klipu "News", ekipa H D S C V M. Producentem klipu jest Marina Łuczenko-Szczęsna. Choreografia z udziałem MaRiny została stworzona przez Mariusza "Mańka" Kotarskiego, który tańczył u boku takich gwiazd jak Christina Aguilera, Taylor Swift, Camila Cabello, Ricky Martin, J Balvin, Bad Bunny, Mario oraz Jennifer Lopez.

Przy produkcji nie brakowało problemów - w drugiej połowie sierpnia Young Igi ujawnił, że "dopadł" go koronawirus. To sprawiło, że ekipa musiała zmienić swoje plany, by nie narazić się na zakażenie. Sceny z udziałem rapera zostały nakręcone później w innym miejscu.

"Wojtek jest właśnie w trakcie rozgrywek Ligi Narodów, wszystko musiało być zorganizowane tak, by nie było cienia szansy na jego zarażenie się na planie. Inaczej polska drużyna byłaby w tarapatach" - mówi osoba z ekipy pracującej przy teledysku.

Po kilkuletniej przerwie, spowodowanej koniecznością wspomnianej już operacji strun głosowych, w 2017 roku ukazał się drugi album MaRiny "On My Way". Uzyskał dobre recenzje krytyków i spotkał się z zainteresowaniem mediów nie tylko w Polsce. W 2019 roku wydała pierwszy singel promujący swoją trzecią płytę - "News", z udziałem rapera Kabe. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marina Łuczenko | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje