Reklama

Marcin Wyrostek o swojej karierze: Jest tak, jak sobie wymarzyłem

Zwycięzca drugiej edycji "Mam Talent" w rozmowie z Magdą Mołek przyznał, że jego kariera rozwija się w bardzo dobry sposób.

Marcin Wyrostek cieszy się z przebiegu swojej kariery

"Spełniają się moje marzenia. Chciałem grać dużo koncertów w dużych, fajnych miejscach. Cała trasa, która oparta jest na płycie 'For Alice', a której druga część odbędzie się jesienią, to są koncerty m.in. z orkiestrami symfonicznymi, ale i kameralne występy. Na scenie pojawia się mnóstwo organizmów muzycznych, od których dużo się uczę" - opowiadał Wyrostek.                          

Reklama

Muzyk opowiedział również, że jego roczny synek - Mikołaj - równie pozytywnie reaguje na muzykę co on sam.

Magda Mołek zapytała Wyrostka także o popularność akordeonu w dzisiejszych czasach:

"Koledzy, którzy uczą w szkołach muzycznych widzą, że jest duże zainteresowanie. Na czacie (w trakcie programu DDTVN - przyp. red.) było dużo pytań, także od rodziców, których dziecko poszło właśnie do szkoły muzycznej" - dodał muzyk.

Marcin Wyrostek o karierze:

Na koniec rozmowy Magda Mołek zaskoczyła Marcina Wyrostka wyznaniem, iż ona również w dzieciństwie grała na akordeonie. Muzyk natychmiast zaprosił prezenterkę do duetu.

Przypomnijmy, że trzecia solowa płyta Marcina Wyrostka "For Alice" trafiła do sprzedaży 14 lutego 2015 roku. Muzyk program "Mam talent" wygrał w 2009 roku.

Marcin Wyrostek o popularności akordeonu:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: marcin wyrostek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje