Reklama

Måneskin zapowiada nowy utwór. Kiedy premiera "Mammamia"?

Sensacyjni zwycięzcy Eurowizji 2021, włoska grupa Maneskin, zapowiadają swój nowy singel. Utwór "Mammamia" będzie można wysłuchać przedpremierowo podczas wyjątkowej imprezy!

Sensacyjni zwycięzcy Eurowizji 2021, włoska grupa Maneskin, zapowiadają swój nowy singel. Utwór "Mammamia" będzie można wysłuchać przedpremierowo podczas wyjątkowej imprezy!
Maneskin zapowiadają nowy utwór / Anton Novoderezhkin / Contributor /Getty Images

Już 8 października włoski zespół Måneskin zaprezentuje swój najnowszy singiel "MAMMAMIA" (sprawdź fragment!).

Z tej okazji 7 października wytwórnia Sony Music organizuje wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w warszawskiej Stodole. Fani, którzy będą mieli szczęście i uda im się zdobyć wejściówki w konkursie zorganizowanym przez Radio Eska i Eska Rock lub na dedykowanej stronie www, będą mogli zaprosić czwórkę swoich najlepszych znajomych i posłuchać nowego utworu jako pierwsi na świecie. 

Reklama

Dzięki nagłośnieniu wykorzystywanym podczas koncertów, zwycięzcy będą mogli poczuć się jakby zespół stał na scenie tuż obok nich. W klubie czekać będzie na nich także mały upominek od zespołu, fotobudka i rockowa impreza.

Muzycy podzielili się z fanami na TikToku krótkim fragmentem nadchodzącego singla "MAMMMIA" na zachętę.

Måneskin - kim są?

Victoria (bas), Damiano (wokal), Thomas (gitara) i Ethan (perkusja) zaczynali wspólną działalność w 2015 roku, grając na ulicach Rzymu. Kilka lat później podbijają świat jako jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów nowego pokolenia. W tym roku formacja wygrała Eurowizję kawałkiem "Zitti E Buoni" (sprawdź!), co poskutkowało ogromnym skokiem sprzedaży ich muzyki, a w zaledwie kilka tygodni od sukcesu w Rotterdamie mogli pochwalić się złotem oraz platyną w kilkunastu krajach.

Ich drugi album "Teatro d'ira - Vol. I" miał premierę 19 marca 2021 roku, a w lipcu ukazało się wideo do "I Wanna Be Your Slave", które już pierwszego dnia po premierze uzyskało ponad 6,5 miliona odtworzeń, stając się numerem 1 na Youtube we Włoszech oraz plasując się w TOP20 najpopularniejszych klipów muzycznych na świecie. W ostatnich miesiącach Maneskin pobił szereg rekordów, stając się między innymi pierwszym włoskim zespołem, który w tym samym czasie umieścił dwa kawałki ("Beggin'" - sprawdź!, i "I Wanna Be Your Slave" - zobacz klip!) w TOP10 w UK.

Maneskin zagra w Warszawie. Kiedy koncert?

Grupa zagra 16 koncertów na międzynarodowej trasie, która odwiedzi między innymi Londyn, Brukselę, Wiedeń, Pragę, Paryż czy Rzym, a 15 lutego wystąpią w Warszawie, na COS Torwar.

Limitowana przedsprzedaż biletów dla członków AlterKlubu rozpocznie się 28 września o 12. Otwarta sprzedaż wystartuje 30 września o 12.

Maneskin w Polsce - ceny biletów na koncert:

Trybuny, miejsca siedzące - 199 - 249 zł
Płyta, miejsca stojące - 229 zł
Golden Circle, miejsca stojące - 299 zł.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maneskin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy