Reklama

Reklama

Magdalena Narożna oraz Piękni i Młodzi są "Coraz Bliżej". Zobacz teledysk!

Madzia Narożna razem z zespołem Piękni i Młodzi udostępnili klip do swojej najnowszej piosenki "Coraz bliżej". Odważny klip zachwycił fanów grupy. "Super utwór, bardzo dobry teledysk, będzie hit" - czytamy w jednym z komentarzy pod wideo.

Madzia Narożna razem z zespołem Piękni i Młodzi udostępnili klip do swojej najnowszej piosenki "Coraz bliżej". Odważny klip zachwycił fanów grupy. "Super utwór, bardzo dobry teledysk, będzie hit" - czytamy w jednym z komentarzy pod wideo.
Magdalena Narożna jest wokalistką grupy Piękni i Młodzi /Pawel Wodzynski /East News

Magda Narożna to niekwestionowana gwiazda disco polo. Piękni i Młodzi szturmem podbili scenę hitami "Kocham się w tobie" (posłuchaj!) i "Ona jest taka cudowna" (posłuchaj!).  

Początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena i Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski. Ekipa z Łomży w 2014 r. dotarła do finału muzycznego programu Polsatu "Must Be The Music. Tylko muzyka" jako pierwszy discopolowy wykonawca. 

Reklama

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów. Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie zespołu.

Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku, Daniel Biczak. Pierwszym nagraniem w nowym składzie był utwór "Bez siebie" (sprawdź!).

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) i teledysk do "Coraz Bliżej"

W sieci pojawił się teledysk do najnowszej produkcji zespołu Piękni i Młodzi.

Wokalistka zespołu, Madzia Narożna, już wcześniej zapowiadała go na Instagramie mocnymi kadrami, które zachwycały fanów kapeli.

"A tu mały kadr z naszej najnowszej produkcji... która już niebawem" - pisała wtedy.

"O Matko Bosko, spać nie będę mógł", "Najpiękniejsza", "Najlepsze zdjęcie jakie do tej pory widziałam" - pisali fani w komentarzach.

Klip także wzbudza furorę, głównie za sprawą odważnego tekstu piosenki oraz gorącej stylizacji Narożnej.

"Właśnie tu i teraz / Wzrokiem mnie rozbieraj / Chcę byś cały płonął / Jak najjaśniejsza z gwiazd" - śpiewa piosenkarka.

Sprawdź tekst do piosenki "Coraz Bliżej" w serwisie Tekściory!

"Nie spodziewałem się takiego hitu, bardzo przyjemnie się słucha", "Jaki piękny teledysk, najlepszy w waszej karierze", "Nowy wymiar Pięknych i Młodych", "Nie spodziewałem się tego po Was PiM. Średnio byłem nastawiony na tą nowość ale pozytywnie zaskoczyliście" - czytamy w komentarzach pod utworem.

Wygląda na to, że warto było zaryzykować i spróbować muzycznego eksperymentu!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL