Reklama

Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) miała wypadek! Co się stało gwieździe disco polo?

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi jest niemal ciągle w trasie. Jeszcze kilkanaście godzin temu zamieszczała na swojej relacji filmy z koncertu, a teraz pojawiło się na niej niepokojące ujęcie. Magda Narożna ma usztywnioną rękę! Czy to oznacza, że koncerty gwiazdy są zagrożone?

Piękni i Młodzi

Magda Narożna to niekwestionowana gwiazda disco polo. Piękni i Młodzi szturmem podbili scenę hitami "Kocham się w tobie" (posłuchaj!) i "Ona jest taka cudowna" (posłuchaj!).  

Początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena i Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski. Ekipa z Łomży w 2014 r. dotarła do finału muzycznego programu Polsatu "Must Be The Music. Tylko muzyka" jako pierwszy discopolowy wykonawca. 

Reklama

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów. Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie zespołu.

Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku, Daniel Biczak. Pierwszym nagraniem w nowym składzie był utwór "Bez siebie" (sprawdź!).

Magda Narożna w łóżku! Złamała rękę?!

Jeszcze paręnaście godzin temu Magda Narożna podzieliła się zdjęciem ze swoim narzeczonym, Krzysztofem Byniakiem. Na zdjęciu nic nie wskazywało na to, co pokazała później gwiazda na swojej relacji!

Rano 4 października, na jej Instastory pojawiło się niepokojące zdjęcie. Gwiazda leżąca w łóżku zamieściła płaczący GIF i pokazała rękę, która znajduje się w gipsie. Co stało się wokalistce Pięknych i Młodych?

Gwiazda disco polo dostała bardzo dużo wsparcia od fanów i jak wytłumaczyła, przyczyną usztywnienia ręki był niefortunny wypadek. "Nie wiem jak zagrałam wczoraj ten koncert" - powiedziała w relacji. "To jest zwichnięcie łokcia" - wyznała w końcu Narożna. Gwiazda przyznała, że po wyzdrowieniu czeka ją długa rehabilitacja. "Tego się najbardziej boję" - dodała i na koniec dziękowała swoim fanom za wsparcie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje