Reklama

Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) już tak nie wygląda? Co za zmiana!

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi pokazała swoją nową metamorfozę. Nie wszystkim fanom spodobała się jej nowa fryzura!

Magdalena Narożna to wokalistka grupy Piękni i Młodzi

Magda Narożna to niekwestionowana gwiazda disco polo. Piękni i Młodzi szturmem podbili scenę hitami "Kocham się w tobie" (posłuchaj!) i "Ona jest taka cudowna" (posłuchaj!).  

Początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena i Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski. Ekipa z Łomży w 2014 r. dotarła do finału muzycznego programu Polsatu "Must Be The Music. Tylko muzyka" jako pierwszy discopolowy wykonawca. 

Reklama

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów. Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie zespołu.

Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku, Daniel Biczak. Pierwszym nagraniem w nowym składzie był utwór "Bez siebie" (sprawdź!).

Magda Narożna i jej nowa fryzura!

Na Instagramie wokalistka pochwaliła się swoją nową fryzurą.

"Do Polski wracam w zupełnie innym wydaniu! Jak się Wam podoba?" - napisała Magda Narożna.

Gwiazda zaprezentowała się w afrykańskich warkoczykach!

"Jedno jest pewne, warto było siedzieć porę godzin by zobaczyć taki efekt końcowy" - dodała Narożna.

Fani są jednak jednogłośni... Zmiana nie wyszła na lepsze.  

"Skoro pani pyta - mi się nie podoba, ale... To pani głowa, pani fryzura i pani wybór", "Sorry, ale nie", "Jeśli pani jest zadowolona to super, ale szczerze to na nie zmiana" - czytamy w komentarzach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama