Reklama

Magda Narożna i Paweł Góral są razem? Gwiazda grupy Piękni i Młodzi pokazała się po metamorfozie

"Oto Nowa Ja, jak się Wam podoba moja kolejna metamorfoza?" - napisała na Instagramie Magda Narożna. Gwiazda discopolowego zespołu Piękni i Młodzi w ostatnim czasie przeszła sporą przemianę, a plotkarskie media łączą to z tajemniczym mężczyzną u jej boku. Jak jest naprawdę?

"Oto Nowa Ja, jak się Wam podoba moja kolejna metamorfoza?" - napisała na Instagramie Magda Narożna. Gwiazda discopolowego zespołu Piękni i Młodzi w ostatnim czasie przeszła sporą przemianę, a plotkarskie media łączą to z tajemniczym mężczyzną u jej boku. Jak jest naprawdę?
Magda Narożna (Piękni i Młodzi) już tak nie wygląda /AKPA

Magdalena Narożna jest niekwestionowaną gwiazdą disco polo. Piękni i Młodzi szturmem podbili scenę hitami "Kocham się w tobie" (posłuchaj!) i "Ona jest taka cudowna".

Początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena i Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski. Ekipa z Łomży w 2014 r. dotarła do finału muzycznego programu Polsatu "Must Be The Music. Tylko muzyka" jako pierwszy discopolowy wykonawca.

Reklama

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają 13-letnią obecnie córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów. Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie zespołu.

Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku, Daniel Biczak. Pierwszym nagraniem w nowym składzie był utwór "Bez siebie". Na początku lutego do szyldu Piękni i Młodzi powrócił Dawid Narożny, który do współpracy zaprosił swoją drugą żonę - Joannę Narożną oraz Elę Kliś.

Z kolei Magda Narożna w wakacje 2020 r. ujawniła, że przyjęła zaręczyny od Krzysztofa Byniaka, swojego kolegi ze szkoły podstawowej. Od dłuższego czasu wokalistka nie umieszcza zdjęć ze swoim ukochanym, co mocno zaniepokoiło fanów. W komentarzach na Instagramie zaroiło się od wpisów, w których dopytują oni o mężczyznę (z serwisu zniknął jego profil).

Sama wokalistka nie wypowiada się na ten temat, choć wcześniej chętnie dzieliła się prywatnymi ujęciami. W ostatnim czasie u jej boku pojawił się aktor Paweł Góral (znany m.in. z roli Roberta w serialu "M jak miłość"). Widać, że razem dobrze się bawią, co skłoniło plotkarskie media do snucia pogłosek o ich romansie.

Tymczasem znają się już od dłuższego czasu - wiosną 2021 r. razem występowali w programie Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Góral w końcowej klasyfikacji zajął drugie miejsce, a Narożna była szósta.

"Nasze przyjacielskie podróże" - opisywała Narożna spotkania z Góralem, dodając hasztagi "przyjaźń" i "best friends".

W ostatnim czasie możemy zobaczyć, że gwiazda disco polo przeszła sporą zmianę wizerunku. "Oto Nowa Ja, jak się Wam podoba moja kolejna metamorfoza?" - dopytuje Narożna.

Ostatnio Piękni i Młodzi ponownie połączyli siły z grupą Playboys - efektem jest teledysk "Walczę o ciebie". Magda Narożna ujawniła, że szykuje kolejne nowości. "Będzie ogień, obiecuję" - zapowiada.

Czytaj także:

Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) chwali się sylwetką. "Fiu, fiu, fiu"

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pokazała zdjęcia w skąpym bikini. Fani oszołomieni! "Jak Afrodyta"

Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) odsłoniła biust. "Co to za królewna"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna | Piękni i Młodzi | Paweł Góral

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy