Reklama

Reklama

Machine Gun Kelly dissuje Eminema w utworze "Rap Devil" (sprawdź tekst)

Napakowana dissami nowa płyta Eminema "Kamikaze" spotkała się z ciepłym przyjęciem jego fanów i ostrą reakcją niektórych z jego konkurentów. Swój diss na rapera nagrał Machine Gun Kelly. Posłuchaj utworu "Rap Devil" i sprawdź jego tekst.

Machine Gun Kelly odpowiedział Eminemowi

Na wydanej niespodziewanie pod koniec sierpnia płycie "Kamikaze" Eminem rozlicza się z dziennikarzami, którzy negatywnie ocenili jego poprzedni album "Revival", a ponadto atakuje młodych raperów działających na scenie.

Wśród skrytykowanych znaleźli się m.in.: Migos, Joe Budden, Lil Yachty, Lil Pump, Drake, Tyler, The Creator oraz Machine Gun Kelly.

Zatarg z tym ostatnim dotyczy córki Eminema, Hailie Scott Mathers, o której MGK napisał, ze jest "gorącą laską" (dziewczyna miała wtedy 16 lat). Za tą wypowiedź raper został mocno skrytykowany, a trzy lata później w rozmowie z "Vibe" Machine Gun Kelly przyznał, że cała sytuacja miała wpływ na jego karierę (był tymczasowo bojkotowany przez media i branżę).

Reklama

Do całej sytuacji z córką odniósł się Eminem w numerze "Not Alike", przy okazji nazywając rapera słabym.

Posłuchaj utworu "Not Alike" w serwisie Teksciory.pl!

Machine Gun Kelly postanowił odpowiedzieć utworem "Rap Devil". W swoim dissie wyśmiał brodę rapera, stwierdził, że odkąd stał się trzeźwy to przynudza na swoich płytach i musiał zdissował kogoś, kto miał go za swojego idola.

Zobacz teledysk do "Rap Devil":

Sprawdź tekst utworu "Rap Devil" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Eminem | Machine Gun Kelly

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje